2737
2734

سلام من این برنامه رو خودم درست کردم ک بتونم هررزو برسم به نوزادم پسر من 9ماهشه و طبق این برنامه بهش غذا میدم دیدم خیلی ها میپرسن چی میدین به بچه هاتون گفتم بزارم فیض ببرین اگ به دردتون خورد 

من نهار پسرمو هرچی خودمون میخوریم میدم بهش معمولا غذای برنجیه با خورشت و یکم بهش میدم توی سوپ هاش از عصاره قلم گاو و کره استفاده میکنم و سوپ ساده بدون ادویه و کم نمک میپزم میان وعده بهش سیب میدم و بیسکویت مادر اب هویچ  میگرم بهش میدم فعلا میوه دیگه ای بهش ندادم در وطل زور چندین بار بهش اب میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترای من 26ماهه ان

از وقتی غذاخور شدن تا حالا همیشه غذای جدا براشون میپزیم، هر روز هم تو غذاشون یا پای مرغ یا عصاره قلم یا گوشت خروس محلی هست...چون ممکنه هر روز غذای خودمون مقوی نباشه، نمیتونم بهش اکتفا کنم...ولی از غذای خودمون هم توی نهار و شام میخورن.(ساعت10صبح که بیدار میشن غذای خودشون رو میخورن ، نهار غذای ما رو میخورن، عصرونه باز غذای خودشون و شام از غذای ما میخورن، عاشق غذاهای آبگوشتی و نونی هستن)

میوه ی روز هر فصل رو هم که میخورن...الان گرمه ولی وقتی هوا خنک هست مغزیجات و مخصوصا گردو بهشون میدم...کشک میخورن ...گاهی میان وعده سرلاک هم میدم.

سعی کن همچی بهش بدی..بچه ای که همچی خور باشه مادرش کیف میکنه. 

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
2738
دخترای من 26ماهه ان از وقتی غذاخور شدن تا حالا همیشه غذای جدا براشون میپزیم، هر روز هم تو غذاشون یا ...

ممنونم ازت منم سعی میکنم همه چی بهش بدم ولی نه چیزایی ک تو این سن براش خوب نباشه راستی میگن موز واسه بچه زیر یک سال خوب نیست من تا حالا ندادم بهش ترسیدم 

خواهر زاده من 9 ماهشه. قاشق و که میبینه دهنشو کیپ میکنه 

تا به حال یه زرده تخم مرغ درست و حسابی نتونستيم بهش بدیم. همشو میماله به صورتش. به خواهرم میگم داره ویتامین هارو از راه پوست جذب میکنه 😒

خواهر زاده من 9 ماهشه. قاشق و که میبینه دهنشو کیپ میکنه  تا به حال یه زرده تخم مرغ درست و حساب ...

شاید غذاهایی ک سفت ترن مث تخم مرغ و سیب زمین دوست نداره سعی کنین فرنی و سوپ و این چیزا بهش بدین 

شاید غذاهایی ک سفت ترن مث تخم مرغ و سیب زمین دوست نداره سعی کنین فرنی و سوپ و این چیزا بهش بدی ...

همه رو امتحان کردیم 

تو لیوان سوپ میریزیم براش 

با قاشق تخته ای گنده دوست داره غذا بخوره اونهم فقط از غذای ما پیاله هارو تشخیص میده از پیاله خودش غذا نمیخوره مشتاق ه غذای مارو بخوره 😒

2706