2726

خانوما این ختم جواد الائمه مخصوص دوسم که ارزوی متدرشدنو داره برداشتم

هرکسی هرچقد میتونه به نیت دل همه ارزومنداش صلوت بفرسه 

ارزوی این دوست عزیزم ان شاالله زودتر براورده بشه خدا دامنشو سبز کنه 

ممنون میشم کسایی که شرکت میکنن بلایکن و اعلام کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخونم ب نیت مادرشدن دوست شما و همه مامانای منتظر و درآخر خودم🙏🙏🙏❤️یا جواد الائمه ادرکنی❤️

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
2728
من ۵دور تسبیح به نیت ۵تن انشالله مشکلم حل شه 

ممنون عزیزم 

ان شاالله همه حاجت روا بشنو 

مشکلشون حل شه

من به نیابت از همه نی نی سایتا بخصوص اونایی که تو این ختم شرکت میکننو مشکلی دارن 

دورکعت نماز رفتم حرمو زیارت امام رضا میخونم براشون

ان شاالله حاجت رو بشن

سلام منم ۳۰۰ تا میخونم هم برای دوست شما که به شدت درکش میکنم هم برای هر کسی که منتظره..و برای خودم هم ۲۰۰ تا میخونم انشالله که این ماه نتیجه ببینم🌺🙏

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
مرسی گلم  ان شاالله خدا به زودی به خودتم یه نی نی سالم بده آمین

ان شـــــاالله ❤️

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
سلام منم ۳۰۰ تا میخونم هم برای دوست شما که به شدت درکش میکنم هم برای هر کسی که منتظره..و برای خودم ه ...

لطف میکنی عزیز دلم 

ان شاالله به نیت دلا خمه ارزومندا هیچکی از این ختم دس خالی نره بزودی خدا دلتو شاد کنه

منم ۱۲۴ صلوات به نیت مادرشدن افراد مدنظر این تاپیک و نهایتا خودم میخونم. انشالله که بحق جواد الائمه همه ب حاجتشون برسن و طعم زیبایی مادرشدن رو بچشن و در آخر از خدا میخوام خدا بچه ی صبوووووری بهمون بده ک واقعا لذت بچه داری رو بعد این همه انتظار و سختی و سقط از صمیم قلب بچشیم و روزی هزار بار شکر خدا رو کنیم 

منم ۱۲۴ صلوات به نیت مادرشدن افراد مدنظر این تاپیک و نهایتا خودم میخونم. انشالله که بحق جواد الائمه ...

لطف میکنی عزیزم

قطعا شرط اول رسیدن به ارزو صبوووریو توکل 

شما همسرتم که سربلند بیرون میاین 

بچه هم اخلاقش به پدرو مادر میره ان شاالله خدا یه بچه سالمو صبورو با اخلاقی بهتون هدیه بده

2706