2726
عنوان

سر صبحی دعا لطفا😙

85 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها صبحتون بخیر

از استرس خوابم نمیبره امروز امتحان شهر دارم 

دعا کنین قبول شم تووروخدا💚

امروز بار دومه امتحان دارم . ساعت 8 باید اونجا باشم

جعل الله اشفا فی تربت الحسین و اجابت دعا تحت القبه الحسین

ان شالله قبول بشی.ماشین بخری بزاری ماهم یه بوق بزنیم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من مطمئنم تو ميتوني باره أولم نشد خودت نخواستي ميخواستي بيشتر تمرين كني و ازمونو بهتر بدي و با اشتبا ...

#‍ قوت قلب😍 مرسی😄

من خوب یادمه دفعه اول از چهارنفری که توی ماشین بودیم فقط یک خانم قبول شد که حتی کمربند هم یادش رفته بود ببنده! فقط ریلکس بود!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

اگه قابل باشم برای موفقیتتون سوره قدر رو می خونم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
اگه قابل باشم برای موفقیتتون سوره قدر رو می خونم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین

دستتون درد نکنه

حتما براش دعا میکنم

راستی امروزم قبول شدم🙈😊

دستتون درد نکنه حتما براش دعا میکنم راستی امروزم قبول شدم🙈😊

ممنونم خداروشکر🌹🌹🌹

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹