2737
2734
عنوان

مامانای باردار هستین؟؟

148 بازدید | 36 پست

من دو هفته پیش رفتم سونو اونجا زده بود سن حاملگی پنج هفته و سه روز حالا امروز همون جا باز تو سونوم زده شش هفته و چهار روز . به نظرتون مشکل از سونوگرافی؟؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
😐😐😐😐گمونم

ذهنم مشغول کرده میگم نکنه جنین رشد نکرده الان باید هفت هفته و سه روز باشم

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ذهنم مشغول کرده میگم نکنه جنین رشد نکرده الان باید هفت هفته و سه روز باشم

نه بابا حتما اشتباه کرده به دکترت بگو تاریه دقیقشو میگه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
من واسه کم بودن مایع دور جنین رفتم سونو که اندازه دقیق بگه تو برگه نوشته بود نرمال 😐 دوباره برگشتم ...

😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واسه کم بودن مایع دور جنین رفتم سونو که اندازه دقیق بگه تو برگه نوشته بود نرمال 😐 دوباره برگشتم ...

از کجا فهمیدی اشتباه کرده

2738
اینطوری ک گفتی باید ۷هفته ۴روز باشی ن ۶

آره

نه بابا حتما اشتباه کرده به دکترت بگو تاریه دقیقشو میگه

قبلی که درست گفت سونو قبلی رو

خوب میدونستم مایع دور جنین کمه. سونو داپلر رفته بودم خونرسانی  رو هم چک کنه

امان از بی حواسی بعضی دکترا

آره

ولش کن زیاد درگیرش نشو...واسه سونو‌ ان تی که بری تاریخ دقیق میگه زایمانتم با همون مشخص مشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولش کن زیاد درگیرش نشو...واسه سونو‌ ان تی که بری تاریخ دقیق میگه زایمانتم با همون مشخص مشه

یعنی جنین مشکل نداره😢

خوب میدونستم مایع دور جنین کمه. سونو داپلر رفته بودم خونرسانی  رو هم چک کنه

چند بود مایع دورش؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40