1428
1363

😐😐😐🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

🤐🤐🤐

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !

میگم چرا خوابم نمیبره نگو عکس پروف شیلا رو ندیدم

تاقیامت زقیام تو قیامت بر پاست...                       سالهاست که محرم همه جا کرب وبلاست...                 از قیام تو پیام تو عیان است هنوز...                              در جهان موج جهاد تو روانست هنوز...
1394

اینجا شبیه.. اون زنه اس تو پل چوبی عشق سابق اون پسره اسمش چیبود فک. کنم بهرام رادان... آه همه اسما یادم رفت 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

ای بابا این چه کاربریه نه به ته دیگ قرمه سبزی نه به قیمه بادمجان گشنمه😭😭😭😭😭

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
شمارش رو دارم

بده مزاحمشیم😂

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
1418
میگم چرا خوابم نمیبره نگو عکس پروف شیلا رو ندیدم

حالا که دیدی اروم بخز زیر پتو😁😁😁

فقط 47 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
1391