2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اشتباه نمیشه بنظرم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728

اخه ماه قبل هفت روز مونده بود به موعد م که پریود شدم و در مقایسه با قبلنا خیلی سبکتر و کم حجم بود برا همزن فک کردم که لانه گزینیه این ماه هم ۱۰ رو عقب انداختم و هنوز پریود نشدم از طرفی هم درد پریودی هم ندارم 

تقریبا دوهفته پیش رفتم سونو دادم که گفت همه چیزم نرماله و باردار هم نیستم 

به فرض اگه من باردار باشم الان ۸هفته و ۵ روز میشه سن جنین

این رو هم بگم که سرم همش گیج میره و ضعف میکنم و تب دارم حالت تهوع هم کم کم میگیرم 

تو هفته ی ۶ چی  امکان اشتباه هست؟

نه عزیزم اگه سونوواژینال باشه همه چیز معلوم میشه. من یه بارداری داشتم که تو هفته ۵ بتام اومد پایین رفتم بیمارستان صارم سونو کرد و گفت دیواره رحمت آماده خونریزیه و بچه سقط شده. غروب همون روز پریود شدم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید.