2733
2734

دوستان عزیزم سلام

این اتفاقی که میخام براتون تعریف کنم مربوط میشه به نه ماه قبل .

من دوره کاردانی م رو مجردی خوندم و کارشناسی ناپیوسته رو بعد از دخترم قبول شدم و ادامه دادم .دانشگاه ناخودآگاه بسمت دوستم نغمه کشش پیدا کردم عجییییب ازش انرژی مثبت میگرفتم بعدها متوجه شدم نغمه هم از من انرژی مثبت میگرفته . من و نغمه شدیم دوستای فابریک هم . همشهری بودیم ولی اون ساکن شهرستان بود و من خود استان که البته سالهاست ما اومدیم کرج . اصلا عجیب عاشق هم بودیم .دوستم یه دختر خیلی ناز داشت و یه همسر فوق العاده مهربان و باشعور و خوش تیپ و جذاب 😎 کار همسرشونم پرورش ماهی بود و چون وقتش آزاد بود دوستم رو از شهرستان میاورد و اکثر مواقع جلو در دانشگاه بود یا با دخترکوچولوش میرفت دور دور .تا کلاسای دوستم تموم میشد یا راهی شهرستان میشدن یا مواقعی میرفتن تهران خونه آشناشون .  نغمه بااینکه سرطان تیروئید داشت  بسیار احساس خوشبختی داشت و همیشه صدای خنده ش تو دانشکده معروف بود .خیلی روحیاتمون شبیه هم بود و هر دو از ندگیمون راضی بودیم و حسابی بهم حس های خوب مثبت منتقل میکردیم 😊 

دوستم شاغل بود و یکسری کلاسارو غیبت میکرد و من به هر قیمتی که شده براش حضوری میزدم .نغمه هم به هر بهونه ای برا من ماهی میاورد 😄 که منم تو دانشکده ماهی رو بین بچه ها تقسیم میکردم . نغمه عاشق زندگیش بود و همیشه شوهرش رو آقامون خطاب میکرد و منم بخاطر آقامون گفتنش کلی بهش میخندیدم .

از همه اینها بگذریم . 

👈یه مساله ای رو جدای ازینها بهتون بگم .داداش بزرگ من رضا ماشالله خوش چهره و خوش تیپ و با ابهته  (البته شاید از دید ما)و حکم پدر رو برای ما داره .و ما عاشقشیم 😍👉

و اما ارتباط خواب عجیب من با این آشنایی ازینجا شروع میشه....

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

سلام دوستان عزیز 

کسب درآمد خانگی

اپلیکیشن7030رو دانلود کنید و بسته اینترنت و حتی پرداخت قبوض رو با اطمینان کامل پرداخت کنید😍

و حتی کسب درامد کنید!!!! با زیر مجوعه هات پول جمع کن هر چی زیر مجموعه هات بسته اینترنت یا قبض بخرن ب تو پورسانت تعلق میگیره. هم کارای روزانتو راحت انجام بده هم ی پولی دربیار ضرر نمیکنی

برای ثبت نام و …..

1. اپلیکیشن رو دانلود و روی سیستم خود نصب کنید

2. بعد دریافت اپیکیشن به قسمت ثبت نام رفته و شماره موبایل خود در کادر اول رمز شخصی خود را در کادر سوم

( و در کادر سوم معرف خود ک مفتخرم شمارو ب این اپلیکیشن دعوت کنم

شماره ی رو وارد کرده و ثبت نام رو کامل کنید

نکته مهم ( شماره یا کدمعرف 72500)هست😍 کد معرف حتما بزنید چون نمیتونید وارد  بشید

فقط روزی صد ثانیه وقت بزاریدب درامد برسید.....  تو بازار و معرفی این اپلیکیشن ده درصد سود تراکنش های ان کسایی که از طریق شما وار 7030 میشه به حساب شما میاد..

درست اولش ناچیزه اما با مجموعه گیریتون درامد خوبی کسب میکنید اگه خواستید نصب کنید یا یکم تحقیق کنید در موردش بد نصبش کنید.......فقط یادتون نره کد معرف بزنید( 😚😚)(72500)    ........امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم..لطفا کسایی ک فعالا ثبت نام بکنند.. به قیضاتونم تخفیف میده..تشکر مندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2738

اولین باری که من جلو در دانشکده شوهر نغمه رو دیدم شوکه شدم . فقط هاج و واج نگاش میکردم 😳 اصلا باورم نمیشد .خدایاااا چی می بینم 😳 نغمه طبق رسم همیشگی و عادت همیشگی که داشت با دستش زد پس کله من 😑 گفت کجاااایی 😶 گفتم نغمه بخدا اگر تو اینجا نبودی و نمیگفتی شوهرته من میرفتم همسرت بغل میکردم . گف واااا نمیری تورو پاییزه . (نمیری هم تکه کلامشه)گفتم آقانوید شما کپیه خان داداش من رضا هستید . سریع بخاطر اینکه سوتفاهم نشه گوشیمو درآوردم و عکس داداش رضام نشونشون دادم . نغمه همینجوری بلند بلند میخندید آقانوید بهت زده فقط داشت عکس نگاه میکرد گف برادر شما چندسالشه کجا متولد شده . بنده خدا شک کرد شاید برادر دوقلوشه . ولی داداش رضای من ۶ سال بزرگتر از نوید بود . بالاخره کلی باهم گفتیم و خندیدیم و خداحافظی کردیم .منم همون روز که رسیدم خونه سریع عکس آقانوید رو که دوستم تو ت.لگرام برام فرستاد ( اونموقعها تل.گرام داشتم 😕) سریع تو گروه خانوادگیمون فرستادم

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

دوستم بین اینهمه مشغله ناخاسته باردار شد . سر بچه اول سرکلاژ شده بود و وقتی فهمیده بود بارداره بمن زنگ زد و گف ازینکه بارداره خیلی نارحته و میخاد سقطش کنه . گفتم زندگی خودته نغمه بشین با شوهرت مشورت کن و تصمیم بگیر . بالاخره بعد چندوقت بهش زنگ زدم و گف سقطش نکردم ولی خداروشکر سرکلاژ هم نشدم . کل بارداری یا اون زنگ میزد یا من . آخرین باری که بهش پیام دادم دوهفته قبل بارداریش بود . حالش پرسیدم و گفتم دخترای نازت چطورن ؟ آقانوید خوبه ؟ جیرانمممم خودت چطوری ؟ همیشه باهم با مسخره و شوخی و طنز و تیکه های ترکی حرف میزدیم . نغمه هم نوشت من خوبم گوزلیم . دخترا هم خوبن .باباشون خوبه . ایشالا دوهفته دیگه زایمان میکنم . پاااااااییزه خیلییییی برام دعاکن . منم گفتم بسلامتی و ...... خداحافظ دختر خودم فردای اونروز بمدت ۷ روز بستری شد که من نه تل.گرام رفتم و نه به نغمه زنگ زدم .نغمه هم کمتر زنگ میزد چون واقعا وقت سر خاروندن نداشت .

فکر کنم شوهر دوستش سروگوشش میجنبیده

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2706