2726
عنوان

یه راهنمایی درباره رفتار شوهرم

346 بازدید | 15 پست

تو تاپیک ای قبلیم گفتم و حالا اومدم خونه پدرم و اقدام کردم برای مهریه و استرداد جهیزیه که هنوز نامه ش نیومده و باید با احتیاط رفتار کنم چون هر آن ممکنه شوهرم لج کنه و وسایلم را بفروشه. در طی این چند روز تلفنی به من تهمت زد و به اطرافیانم فحاشی شدید. بعد از فرداش تلفن‌های محبت آمیز و قربون صدقه های مصنوعی و هی میپرسه کی میایید. چی بگم؟ از طرفی برای جهیزیه م نگرانم و باش ملایم رفتار میکنم از طرف دیگه حالم از رفتار تصنعیش به هم میخوره. تابلو هم هست که مکالماتمون را ضبط میگنه

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

از طرفی به پسرم میگه همین روزا میام دنبالتون. موندم اگه اومد چکار کنم؟ بابام میگه بذار بیاد مگه تو باهاش قراره بری؟ میگم نه ولی میترسم تو در و مسایه فحاشی کنه. خیلی بی چاک و دهنه

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سیاهه داشتی شما؟

داشتیم. گم شد. ولی هرچی بود باز لیست کردیم. چون همه چیز مالمنه و تو ده سال یه لیوان نخریده

داشتیم. گم شد. ولی هرچی بود باز لیست کردیم. چون همه چیز مالمنه و تو ده سال یه لیوان نخریده

دقیقا میگی چیکار کردی، منم سیاهه ندارم؟

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
ضبط مکالمات 6ماه حبس داره

حتی اگه زن و شوهر باشن؟ 

میخواد ضبط کنه که به همه بگه من باهاش خوب بودم 

دقیقا میگی چیکار کردی، منم سیاهه ندارم؟

برید دفتر قضایی توی شهرتون بهتون میگن 400 هزار تومن هم هزینه داره

بنظرم وسایلو خودت میفروختی ،درخواست استردادم نمیدادی،

خودشون بیشتر به دردم میخورن تا پولشون

خودشون بیشتر به دردم میخورن تا پولشون

به این فکر کن که ممکنه خودشونم گیرت نیاد،ولی حالا دیگه کاریه که شده تاوقتی حکم نیومده اصلا صداشو درنیار که همچین کاری کردی،با شوهرت همینجوری خوب رفتار کن حتی اگه لازم شد برگرد باهاش خونه

به این فکر کن که ممکنه خودشونم گیرت نیاد،ولی حالا دیگه کاریه که شده تاوقتی حکم نیومده اصلا صداشو درن ...

خونه رفتن همان و شکنجه شدن همان

2706