1428
1411

چن ساله هستن خودتون چن سالتونه ؟؟

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

وای باورم نمیشه خیلی براتون احترام قایلم خداییش از عهده هر کسی بر نمیاد

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !
من یه پسر 16 ساله و یه دختر 10 ماهه دارم خودم نزدیک 40 سالمه کاش دخترم رو زودتر بدنیا میاوردم

خوب چرا زود تر نیاوردی

1394
خوب چرا زود تر نیاوردی

چون پسرم خیلی شیطون بود فکر میکردم نتونم از پس دو تا بچه بر بیام الان که دیگه بزرگ شده و به من کاری نداره دومی رو اوردم 3 سال و نیم پیش یه جنین ناهنجار داشتم سقط شد تا اینکه خدا سودا جون رو بهم داد