2726
عنوان

نمیدونم چیکار کنم، خیلی ناراحتم

153 بازدید | 11 پست

خیلی ناراحتم ۹ماهه اقدام هستم تنبلی تخمدان دارم افسردگی گرفتم دیگه سه ماه هم آمپول زدم فولیکول داشتم باردار نشدم

الان ۳ ماهه پریود نشدم سه هفته قبل آزمایش خون دادم منفی شد الان ده روزه نوک سینه ها حساس شده شک کردم دوباره بی بی چک زدم امروز منفی بود کسی اینجوری بوده که بدون بارداری نوک سینه هاش حساس بشه؟

دیگه حالم از دارو بد میشه  

اچ سی جی زدی؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو این دوره نه دارو گیاهی خوردم همون خرداد رفتم سونو گفت فولیکول نداری دیگه ادامه ندادم

عزیزم خب برای رشد فولیات دارو نمیخوری؟؟؟؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

منم چندوقته تواقدامم دوره های قبلی آمپول زدم دارواستفاده کردم اره سینه هام سری قبل حساس شده بودولی پریودشدم😢😢😢

ولی الان ۲روزه پریودم عقب افتاده میترسم بیبی چک بزنم میترسم بازم منفی باشه

واسه شادی روح بابام صلوات میفرستین ممنون😍😘😙😚
منم چندوقته تواقدامم دوره های قبلی آمپول زدم دارواستفاده کردم اره سینه هام سری قبل حساس شده بودولی پ ...

اگه عقب انداختی حتما بی بی بذار امیدوارم مثبت بشه

من دوره هایی که آمپول زدم سینه ها بیشتر از نوکشون خودشون درد میکرد این دوره نوکشون حساس شده

منم همین حالا دارم گریه میکنم 

دلم میخواد منم بچه داشته باشم 

چرا خدا منو لایق نمیدونه؟!😓

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
منم همین حالا دارم گریه میکنم  دلم میخواد منم بچه داشته باشم  چرا خدا منو لایق نمیدونه؟! ...

عزیزم ناراحت نباش خدا خیلی مهربونه 

منم گاهی خیلی دلم میگیره

اما تهش دوباره میگم هرچی خدا دوس داره من راضیم

فقط ناراحتم یکم بخاطر سنمون که داره میره بالا

عزیزم ناراحت نباش خدا خیلی مهربونه  منم گاهی خیلی دلم میگیره اما تهش دوباره میگم هرچی خدا دوس ...

میدونم هیچوقت نا امید نیستم از لطفش ولی خیلی دلم میگیره شوهرم سنش داره بالا میره و میبینم همه بچشونو بغل گرفتن به خدا حسود نیستم خیلیم خوشحال میشم ولی منم دلم میخواد بتونم این حسو درک کنم

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم