2703
2553

هر ماهی یک کیلو درمیاد چون قزل معمولا ریزه خیلی درشت باشه یک و نیم من بابام پرورش ماهی داشت قزل میریخت همیشه قیمت نمیدونم فک کنم کیلو ۲۰باشه برا بیشت نفر ده کیلو میخای هر نفر نیم کیلو 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
هر ماهی یک کیلو درمیاد چون قزل معمولا ریزه خیلی درشت باشه یک و نیم من بابام پرورش ماهی داشت قزل میری ...

اونا متوسطه یک کیلو درمیاد.ریزش برا هر نفر یکی کافیه دو تاشم ی کیلو درمیاد

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
اونا متوسطه یک کیلو درمیاد.ریزش برا هر نفر یکی کافیه دو تاشم ی کیلو درمیاد

خب میگم ک کلا قزل ریزه خیلی درست باشه یک و نیم کیلو میشه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2714
توی فریدونکنار کیلویی 35 بنظرم اگ میخوای خوب سیر بشن باید چیزی حدود 250 این حدودا ماهی بگیری

شما اهل فریدون کنار هستین؟؟میشه جاهای دیدنی شهرتونو بگین اگه خدا بخواد ۲۷ میخوایم بیایم فریدون کنار ،جاهای کا نزدیکی شهر باشه هم لطف میکنین

شما اهل فریدون کنار هستین؟؟میشه جاهای دیدنی شهرتونو بگین اگه خدا بخواد ۲۷ میخوایم بیایم فریدون کنار ...

خیر من ب علت درس و یه سری دیگه مسائل فعلا فریدونکارم 

اما بگم باغ پرندگان و پارک لاله اگ اهل زیارت هستید امامزاده قاسم داره

مراکز خرید خوبی هم داره

زمین های شالی مشتی هم داره واس عکس گرفتن

ببین خوب گوش کن.

من این کارو کردم یعنی در خونه کسی غیراز خدارو زدم و به کسی غیر خدا رو زدم. نتیجه شد یه ازدواج بد الان با یه بچه تو شکم که تمام تلاشمو برای سقطش کردم و نشد منتظرم تا بدنیا بیاد و طلاق بگیرم. نابوووود شدم.

همه بدونن خدا گفته اگه به اینجور چیزا پناه ببریم سرنوشتمونو به عموما واگذار میکنه‌. سخنرانی رئوفی پدر رو الان دانلود کن راجبه دعانویس و گوش کن یه فیلم کوتاه.

بدون بخاطر دعا چشماتو بسته شده عقدت عقب بندازی و بیشتر تحقیق کنید و توله واقعی کنید و عزیزان رو به قبلم قلبم بود سمت دعانویس ترین حتی اونا که میگن با قرانه

2706