2726
سلام،
من 29 سال سن دارم و 6 سال هست که ازدواج کردم و در این مدت به صورت طبیعی جلوگیری کردم ، حدود 8 سال هست که به طور نامنظم پریود می شوم و معمولا پزشکهایی که بهشون مراجعه کردم دلیلش را استرس اعلام کردند!یک سال و نیم پیش با استقاده از دارو چند ماهی منظم بودم و با تجویز دکتر دو ماهی کلومیفن مصرف کردم تا برای بارداری اقدام کنم که در اون 2 ماه بارداری صورت نگرفت و بعد هم به دلیل استرسهای پایان نامه دوباره پریودم نامنظم شد تا 8 ماه پیش که برای درس همسرم از ایران خارج شدیم و بعد از 2 ماه از ورودمون به کشور جدید به مدت 5 ماه اصلا پریود نشدم و البته بی بی چک هم عدم بارداری را نشان می داد ولی به هر حال به دکتر مراجعه کردم و از جاییکه در این کشور باید پزشک عمومی فرد را نزد متخصص بفرستد و پزشک عمومی من بر این باور بود که به دلیل تغییر آب و هوا و استرسهای سفر دچار مشکل شدم من را به صبر دعوت کرد و برای مراجعه به متخصص به من معرفینامه نداد!!!تا اینکه بعد از 5 پریود شدم،برای اولین بار پریودی 21 روزه را با لخته های خونی به بزرگی یک تخم مرغ تجربه کردم که بسیار نگرانم کرد بعد از سونوگرافی به من گفتند یکی دو تا کیست کوچک کم اهمیت در تخمدانت هست و از اونجاییکه سه تا تخمک آزاد شده در لوله های رحم دیده بودند تشخیص دادند که دچار سندروم تخمدان پلی کیستیک هستم و برای بچه دار شدن باید زیر نظر متخصص اقدام کنم وبرای اولین بار در یک پروسه طولانی موفق به قرار گذاشتن با متخصص برای هفته آینده شدم ولی مساله اینجاست که پس از 40 روز از پایان خونریزی شدیدم که توصیف کردم دو هفته ای است که درد بسیار شدیدی در سینه هایم احساس میکنم ودو سه روزیست حالت تهوع (بدون استفراغ) و درد گاه به گاه زیر شکم دارم و از همه عجیبتر دیروز بی بی چک استفاده کردم و جواب مثبت بود! بر اساس روال ایران درخواست کردپزشک برای اطمینان برایم آزمایش خون بنویسد ولی گفتند ما چنین نمی کنیو و با توجه به اینکه در روز جعبه تست نوشته شده 99% نتیجه درست است ،احتمالا درست است و باید صبر کنی تا روز قرار بیمارستان!!!می خواستم بدونم با توجه به بک گراندی که عرض کردم و با توجه به اینکه خیلی هم به لحاظ رابطه جنسی در این زمان فعال نبودم آیا واقعا ممکن هست که باردار باشم البته امروز نیز دوباره بی بی چک استفاده کردم و جواب مثبت بود.از آنجاییکه تحصیل شوهرم یک ساله دیگر اینجا ادامه دارد و تفاوت در سیستم درمان و زبانشان بسیار مشکل ساز است بسیار سپاسگزار خواهم شد که منرا راهنمایی کنید،آیا باید تا 7 روز آینده که با متخصص قرار دارم کار خاصی انجام دهم!
با تشکر فراوان و البته عذر خواهی از طولانی شدن متن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزی جون مبارکه بارداری بی بی چک خیلی دقیقه.وقتی مثبته یعنی مامان شدی.من یکیو میشناسم سندرم تخمدان پلیکیستیک داشت و همون ماه اول اقدام باردار شد.سعی کن استرس نداشته باشی و اسید فولیک بخور
>*
مرسی مامانی ساشا ، من اینقدر بخاطر خونریزی 40 روز پیش و حرفهای دکتر ناامید بودم که هنوز هم باورم نمیشه. این خراب شده هم که همه چیزش با ایران فرق می کنه یکجورایی گیج شدم و ترسیدم به هر حال چهارشنبه دیگه قراره برم پیش متخصص و احتمالا سونو میده!همش به خودم میگم زیاد ذوق نکن شاید یک چیز الکی است که فقط علایم بارداری را داره ولی بی بی چک دوم هم مثبت بود و راستش در همون چند ثانیه اول جوابش مثبت شد!!! هنوز جرات نکردیم به کسی بگیم،می ترسم خیط بشیم!!مسخره است نه!!!
2728
من 2هفته از نزدیکیم میگذره چند روزه که خیلی زود خسته میشم بی حال میشم زیر شکمم درد میگیره خیلی زیا دبه طوری که شبها از خواب بیدار میشم معدمم چند روزی درد گرفته واینکه سینه هام هم درد دارن هم میخارن اینا نشانه بارداریه....
نزدیک دوره ای پری هم هستم
خدا جووووووووووووووووووونم خیلی دوست دارم
سلام بچه ها ،عیدتون مبارک

بذارین شرح حالم رو براتون بگم ، این شرح حال منه:
تروخدا واسم دعا کنید...

27 سالمه و6 ساله که منتظرنی نی ام

سیکلهام کاملا منظم و 25 روز به 25 روز

این ماه :لتروزل + روزی سه عدد متفورمین + قرص ویتاگنوس+ پیاز درمانی + فولیک اسید+ ویتامین ایی + مکمل اسپیرولینا + کم کردن 3 ـ4 کیلو وزن در همین ماه

روزهای 7 ــ 9 ــ 11 ــ 13 ــ 15 اقدام داشتیم .

امروز روز 21 پریمه و از روز 16 پری تا الان ،چند روزه که حالت تهوع خفیف دارم+ گاهی دل درد وکمر درد مثل نزدیک پری+ترشحات سفید رنگ+سفت شدن ومتورم شدن سینه هام

هیچ وقت تهوع نداشتم .می تونه نشونه ی بارداری باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تروخدا واسم دعا کنید .منو شوشو خیلی خیلی به این ماه امید بستیم .
هر وقت حالت تهوع می گیرم هم خودم هم شوشو کلی خوشحال می شیم وکلی امیدوار...............
آخه 6 سال انتظار خیلیه
این ماه خیلی تلاش کردیم

دیگه طاقت دیدن پری خانوم رو ندارم ...
خیلی دلم نی نی می خواد . خییییییلی خییییییلی خیییییییلی
مامانا و دوستای عزیزم،

تعیین جنسیت فرزند قبل از بارداری با روش های زیر و توسط متخصص ژنتیک و زنان:
- تغذیه - تعیین روز تخمک گذاری - محلول های اختصاصی
- جداسازی اسپرم های پسر زا و دخترزا از هم - IUI

تشخیص جنسیت جنین در هفته 8 بارداری با قاطعیت کامل: (تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت)
با استفاده از خون مادر از طریق تست DNA

مشاوره تلفنی رایگان با دفتر مشاوره: 44417012 -021

به کلوب ما سری بزنید:
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22818
2706