2726
عنوان

اضطراب

207 بازدید | 31 پست

بعد از اینکه شوهر(تو عقد) ولم کرد و بهم گفت برو زن کس دیگه شو و خوشبخت شو من داغون شدم ، خونوادم رفتن درخواست طلاق دادن و اونم به طلاق داد،اما یه لحظم از فکرش بیرون نمیام.نه میتونم نفرینش کنم چون شدیدا دوسش دارم و نه کاری از دستم برمیاد ، کلی التماس خدارو هم کردم که کاری کن از جدایی منصرف شه و نشد ، حتی با خونوادمم درگیرم که اون منو نمیخواست که نمیخواست شما چرا رفتین درخواست طلاق دادین؟ارامش ندارم دیگه و هر روز صبح با گریه از خواب بلند میشم و میرم دنبال کارام.

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه

با اجازه ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم 

فردا تولد مامان دوست پسرمه،اون تولد منو تبریک گفت شب تولدم اس داد بم، منم اس بدم یا فردا بش زنگ بزنم؟؟؟

قضاوت الکی نکنید🎀

هر چقدر خودمو مشغول میکنم بازم نمیشه ، چرا خدا بهم ارامش نمیده؟چرا حالا که خدا زندگیمو واسم نگه نداشت چرا ارومم نمیکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر چقدر خودمو مشغول میکنم بازم نمیشه ، چرا خدا بهم ارامش نمیده؟چرا حالا که خدا زندگیمو واسم نگه نداش ...

حتما صلاحت تو این بوده ولی الان داغی نمیفهمی

چرا میخواستی آویزونش باشی؟نمیخواستت دیگه قبول کن

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
حتما صلاحت تو این بوده ولی الان داغی نمیفهمی چرا میخواستی آویزونش باشی؟نمیخواستت دیگه قبول کن

قبول دارم و اما میگم شاید پشیمون میشد ولی خب اگه میخواس پشیمون شه طی این مدت میشد یا اصلا میگفت پشیمون شدم جدا نشیم.خوش به حال اون که ارومه ،  

عزیزم ، شوک بهت وارد شده سیستم عصبیت ریخته به هم ، برو داروخانه طب سنتی اگه تهران هستی برو خیابون جمالزاده اونجا داروخانه ی طب سنتی هست (پزشکی طب سنتی هستن) شربت هایی هست مثل اسطوخودوس که بهت میده دمنوش هایی مثل گل گاوزبون میتونه ارومت کنه ، اگه تپش قلب داری پروپرانول میتونه کمکت کنه

بعد هم باید رو ذهنت کار کنی و به خودت کمک کنی ، تو لیاقت زیادی داری و هر کسی لایق تو نیست ، صبور باش تا کم کم اوضاع تغییر کنه بی تابی نکن میدونم خیلی سخته اما باید به خودت کمک کنی

زمان که بگذره خیلی چیزها برات روشن میشه و بعد هم اتفاقات خوبی در انتظارته عزیزم

چراگفته برو زن کس دیگه شو

نمیدونم ، یه دعوا کردیم و بحث خیلی مسخره ، قبلا توضیح داده بودم بعد از قهر اومد گفت من که نمیخوان بلاتکلیف بذارمت برو پی زندگیت زن کس دیگه شو خوشبخت شه و این حرفش در جواب من بود که التماسشو میکردم بمون مگه چه اتفاقی افتاده همه بحث میکنن اونم میگفت نه من حسی بهت ندارم

قبول دارم و اما میگم شاید پشیمون میشد ولی خب اگه میخواس پشیمون شه طی این مدت میشد یا اصلا میگفت پشیم ...

تو هم آروم میشی.فقط توی خونه نشین برو بیرون با افراد جدید آشنا شو حالت خوب میشه

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

سلام. من اینو تو یه تاپیک دیگه هم گفتم، به این فکر کن که اون چقدر راحت از تو گذشت،تو هم راااحت ازش بگذر 

البته من نمیدونم بینتون چی شده، ولی به نظرم بعد این جور اتفاقا مهمترین کاری که باید کرد حفظ غروره، نه در مقابل دیگران بلکه جلو خودت، یه کار کن سال بعد این موقع وفتی خودتو تو آینه دیدی به دختر موفق تو آینه لبخند بزنی و بگی آره من اینم و بهش افتخار میکنم که حتی یه روز از عمرمو صرف آدمای بیخودی نکردم، نه اینکه به چشمای پف کرده ساعت‌ها زل بزنی به خودت و هیچی به هیچی 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
عزیزم ، شوک بهت وارد شده سیستم عصبیت ریخته به هم ، برو داروخانه طب سنتی اگه تهران هستی برو خیابون جم ...

خیلی شوک بدی بود ادمی که تا دو هفته قبلش بهم میگفت بدون تو میمیرم بهم گفت تو نباید قهر میکردی و کلی دلیل مزخرف دیگه حالا هم من دیگه حسی بهت ندارم. پیش روانشناس هی میرم میگم حتما تقصیر منه نباید از دستش ناراخت میشدمو قهر میکردن اما همه میگن طرف زنش خیانت میکنه باز ولش نمیکنه مال تو چجوری تو رو ول کرده و این فکرارونکن اما بازاروم نمیشم

2706