2726

بچه ها سونو که درجا جواب رو میدن

آزمایشش رو نمیدونید چند روز طول میکشه جوابشو بدن؟؟؟

اول سونو بدم بعد جواب سونو رو ببرم آزمایشگاه آزمایش بدم؟؟نمیشه قبل از سونو برم ازمایش بدم؟

من بخاطر دوتا سقطی که داشتم ازمایش ژنتیکم واسم نوشته،خییلی گرونه؟شما میدونید هزینه ش چقدره؟؟؟و اینکه چند هفته باید بدم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به فامیل بودن نیست خیلی از سندرم ها و سقط ها اصلا ربطی به فامیل بودن ندارن

اخه خودم دلیل سقطم رو میدونم اصلا پزشکی نبوده و از هر نظر بررسی شدم هم خودم هم جنینم سالم بودیم

ولی دکتر الکی هی منو بسته به سونو و آزمایش😕😕

نمیدونم فقط گفت ژنتیک که بررسی کنه جنین مشکلی نداشته باشه ناهنجاری یا نارسایی قلبی چیزی

عزيزم من تجربه خودمو ميگم

من سونوم نرمال بود فاميل هم نبوديم ولي به ميل خودم ازمايش سل فري دادم دو ميليون و ششصد شد عوضش ديگه غربالگري مرحله اول و دوم رو ندادم ( بجز سونو ها) و چون ٩٨ درصد جوابش قابل اطمينانه برام بدون استرس داره ميگذره اكو قلب هم باز به خواست خودم دادم ( ٢٥٠ هزارتومن) اگه از نظر مالي مشكلي نداري اين ازمايشا به ارامش خودت كمك ميكنه.كلا عقيده من اين بوده كه تو اين موارد از نظر مالي خرج كنم  و سختگير باشم عوضش تو خريد مثلا كالسكه سخت نگيرم😜

عزيزم من تجربه خودمو ميگم من سونوم نرمال بود فاميل هم نبوديم ولي به ميل خودم ازمايش سل فري دادم دو ...

مرسی که کامل توضیح دادی،خوب این آزمایش رو هفته ی چند برم انجام بدم؟بعد از سونو ان تی؟باید جواب سونو همراهم باشه؟

راستش من بیشتر بخاطر رفت و آمد و استرس متنفرم از این همه ازمایش و سونو،نمیزاره استراحت مطلق باشم و ارامش داشته باشم 

باید برم یه شهر دیگه واسه ازمایشش،

مرسی که کامل توضیح دادی،خوب این آزمایش رو هفته ی چند برم انجام بدم؟بعد از سونو ان تی؟باید جواب سونو ...

من دقيقا در ١٢ هفته و سه روز هم سونو دادم هم سل فري صبح سونو ظهرم جوابو برم ازمايشگاه سل فري دادم .كپي جواب سونو رو ازم گرفتن از قبل ازمايشگاهي كه ميخاي خون بدي رو زنگ بزن بپرس چه روزايي و چه تايم هايي نمونه ميگيرن يه طوري سونو برو كه بتوني همون روز يا حداكثر فرداش ازمايش خون هم بري.جايي كه برا سونو وقت ميگيري بهت ميگه دقيقا چه روزي از هفته١٢يا١٣ بيا

2706