2733
2734

من هشت هفتمه دکتر برام سونوی واژینال نوشته به نظرتون توی هشت هفته اشکالی نداره؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم من تو ۵هفته انجام دادم تو ۸فته هم همینطور!هیچیشم نشده شکر خدا!
ه

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2738
نه عزیزم من تو ۵هفته انجام دادم تو ۸فته هم همینطور!هیچیشم نشده شکر خدا! ه

مرسی عزیزم😘

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
جفتت پایینه؟

نه با دستگاه خودش ضربان قلب میخواست بشنوه نشنید گفت برو سونو

منک میترسم برم سونو واژینال آخه یکی از فامیلامون سونو واژینال رفته بلافاصله لکه بینی افتاده بعدشم سق ...

اتفاقا یه نفر اومده بود مطب دکتر براش سونو واژینال نوشت گفتش انجام نمیدم و دلیل دارم گفت خواهر سونو واژینال انجام داد بچه اش سقط شد دکتر گفتش هیچ ربطی نداره احتمالا بچه اش یه نقصی داشته تا حالا کسی با سونو واژینال بچه ش سقط نشده

علتش چیه؟! مشکلی داشتی یا سقط قبلی؟ اگه نداشتی یک یا دو هفته دیگه برو سونوی عادی قلب میخواد زودتر ...

سقط سه ماه پیش داشتم الان گفتم تهوع و اینا دارم سونو نوشت

اتفاقا یه نفر اومده بود مطب دکتر براش سونو واژینال نوشت گفتش انجام نمیدم و دلیل دارم گفت خواهر سونو ...

دیگ اون اینجوری شده بالاخره ی کیسه آبه دیگ یهو  دیدی زد پاره شد با سیم خاردار ک دورش  بسته نشده تازه اون یکی از بهترین دکترای مشهد هم بود اینطوری شده‌ وای ب حال بقیه

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
2706