2733
2734
عنوان

مامانای با تجربه بیاین توروخدا

73 بازدید | 16 پست

پسرم ۹ روزشه گاهی وقتا بزاقش کف الوده دماغشم کیپه انگار بیشتر وقتا خوابه از دهنش نفس میکشه پی پیشم گاهی کف الود میشه کسی تجربه ای داره

خس خس سینه داره؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان بیمارستان بستریه بخاطر زردی 

الهیییی😍

خب پس همونجا به دکتر اطفال بگو

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2738
کف الود باشه خطرناکه؟؟

نه اونجوری

پسر من ۶ ماهگی ویروس بدی گرفت همش اسهال بود

اسهالش کفالود بود

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
ببین عزیزم منم سر پسرم همچین موردی رو دیدم به من گفتن رفلاکس داره ولی راهنمایی من و امثال من به دردت ...

برامن دماغش کیپه به دکتر اینجا گفتم قطره داد گفت طبیعیه یادم رفت راجب کف دهانشو پی پیش بگم

میشه بگی میتونه علائم چی باشه؟؟؟ من تهران نیستم

الرژی فکر کنم ولی اگه از دهنشم میاد اونو دقیق نمیدونم

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2706