2703
2553
عنوان

نایب برای چله عاشورا

157 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من تصمیم دارم چله عاشورا آیت الله حق شناس شروع کنم بخونم.زمانی که پری بشم باید نایب بگیریم.اگر کسی چله عاشورا برداشته زمانی که نمیتونه بخونه من براش میخونم و زمانی که من نتونستم بخونم شما برام بخونید.حالا کسی هست نایب بشه؟

دورت کی هست ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا لینک میدم خانوما نایب هم میشن برا چله حق شناس خادم الحسین داره راهنماییت میکنن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2720
یکم سخته.تقریبا یک ساعت طول میکشه

حاجتی ازش گرفتی؟ من خیلی دوست دارم که بگیرم فقط به قول معروف دنبال پایه میگردم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2714

khadem110135 اینو بزن وارد گروهت کنه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

@arbabe_man_hossein3 اینم دومی 

برو پی وی داخل گروهت کنه

یعنی چی؟

منظورم اینکه که کی پریود میشی تاریخشو میگم ... همزمان با من نباشه بتونیم نائب هم بشیم😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
حاجتی ازش گرفتی؟ من خیلی دوست دارم که بگیرم فقط به قول معروف دنبال پایه میگردم

آره تا حالا ۳مرتبه برداشتم.حاجت گرفتم.ماه گذشته برداشتم برای بچه دار شدن ولی هنوز حاجت نگرفتم میخوام دوباره شروع کنم.

آره تا حالا ۳مرتبه برداشتم.حاجت گرفتم.ماه گذشته برداشتم برای بچه دار شدن ولی هنوز حاجت نگرفتم میخوام ...

فقط بگو که چطوریه که با هم شروع کنیم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2706