2733
2734

فافا رو چرا قطع دسترسی کردن اخه

یکی نینی یارو صدا کنه 

من ۸ ماهه دارم باهاش کار میکنم

زندگیمو نجات داد

الان دیدیم پیغام گذاشته بود و گفته بود قط شده

منم چون نخواستم شناخته شم کاربری جدیدی زدم

نی نی یارا لطفا فافارو برگردونین ما بهش نیاز داریم

اون واقعا دلسوزانه و باوجدان باهامون کار میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

منم جز شاگردای فافا هستم

ایشون رو چن ساله میشناسم و چند ماهه ک دارم باهاشون کار میکنم.

واقعا مربی خیلی با اخلاقی هستن و توی کارشون خیلی هم وجدان کاری دارن.

برنامه ای ک برای من نوشتن واقعا نتیجه بخش بوده و من خییییلی راضی ام .من برنامه شون رو نشون چن تا مربی توی اصفهان دادم همه تایید کردن برنامه رو.

الان تعجب میکنم ک چرا یه عده دارن از ایشون بد میگن و باعث شدن ک قطع دسترسی بشه...

من ک هیچ بدی ندیدم و اتفاقا تنها کسی هست ک میبینم دلسوزانه کار میکنه و انسان با شخصیت و محترمی هستش..

واقعا این حقش نیست...

از نی نی یار میخوام ک فافا رو برگردونه

چون بر عکس خیلیا واقعا مفید هستن همونجور ک ب ما کمک کردن؛ قطعا میتونن ب کسای دیگه کمک کنن ک ب هدفشون برسن

2738

سلام. بچه ها منم تازه فهمیدم که چی شده. من الان دو سه ماهی هست که از فافا برنامه میگیرم. پیشرفت خوبی داشتم با برنامه اون. هم با وجدانه هم با حوصله راهنماییمون میکنه. من که راضی ام ازش. انگار قطع کاربری شده؟؟؟؟ امیدوارم زودتر کاربریش درست شه. چون تنها کسی بود که بی چشمداشت و رایگان ماه ها اینجا تو نی نی سایت مشاوره میداد و راهنمایی میکرد

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
سلام. بچه ها منم تازه فهمیدم که چی شده. من الان دو سه ماهی هست که از فافا برنامه میگیرم. پیشرفت خوبی ...

دقیقا همین

برخلاف مربیهایی ک کلی پول میگیرن و اصلا هم کارشون خوب نیست فافا خانوم تنها مربی هست ک من دیدم واقعا وقت میذاره و دلسوزانه و درست باهامون کار میکنه

نمیدونی چقدر اندام من رو زندگیم تاثییر گذاشت

چقدر شوهرم بابت هیکلم ازم دور شده بود

فافا خانوم خیلی بمن کمک کرد و الان روز ب روز دارم بهتد میشم

تا اخر عمرم مدیونش هستم بخدا

2706