1464
1411

خانما یه تحقیق تو اینترنت نوشته بود که با برگ بید یاهمون اکالیپتوس موریانه ها ازبین میرن /منم امتحانش کردم و راحت شدم /خداروشکر دیگه رفتن /

فقط همه جای خونه بذارید /زیر فرش و کنار وسایل چوبی /

تاکید میکنم همه جا ی خونه بذارید /

گفتم به شکرانه ی ازبین رفتن اونا این مطلب بذارم تا بقیه هم استفاده کنن /شماهم به بقیه بگید .سپاس از همکاری شما.

🤗💐

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1473
ممنون عزیزم از سمپاشی و تمیز کاری خسته شدم نمیدونم چکار کنم که تضمینی باشه

خواهش میکنم باید برگ خرزهره رو بگیرید و بجوشونید این آب رو بریزید جاهایی که ساس داره 

فقط برگهارو با دستکش بچینید 

و موقع جوشوندن حواستون باشه به بخار آب نزدیک نشید چون این جوشونده تبدیل به یه سم میشه 

و کسانی که ناراحتی قلبی و ریه دارن نزدیک بخارآب نشن 

و حواستون به بچه ها باشه که از برگها نخورن .

این خرزهره ساس رو میکشه .

و ملافه هارو با آب جوش بجوشونیدعکس خرزهره رو میذارم 

خرزهره هم برای ساس خوبه هم موریانه .

برای جای گزش ساس از روغن بنفشه استفاده کنید 

.اگر سوالی داشتید در خدمتم

🤗💐
خواهش میکنم باید برگ خرزهره رو بگیرید و بجوشونید این آب رو بریزید جاهایی که ساس داره  فقط برگه ...

ممنون عزیزم .اما من اصلا جای ساس رو پیدا نمیکنم  همش دور پارکت و تشک و تخت و مبل و همه جارو سم کامن میزنم چند روز پیشم سم پودری دور خونه و روی تشک ریختم ۳ روز خونه نیومدم وقتی برگشتم سم رو با جارو برقی و دستمال پاک کردم اما شب رفتم تو تخت تازه خوابم برد یهو چند تا گزش احساس کردم بیدار شدم انگار چند روز گرسنه بودن یهو حمله کردن ملافه هارو بارها شستم با آب داغ حتی پتو اما چیزی از توش در نیومد حتی لباسهایه دم دستیو انداختم آب جوش دریغ از یک ساس . اینها معلوم نیس کجا هستن توی پارکت یا هر جا هستن تو پتو و لحاف و لباسا نیستن نمیدونم چطوری جاشونو پیدا کنم

8
ممنون عزیزم .اما من اصلا جای ساس رو پیدا نمیکنم  همش دور پارکت و تشک و تخت و مبل و همه جارو سم ...

اینا لای درزها و کناره های دیوار میمونن 

خداکنه از بین برن و راحت بشید

🤗💐
اینا لای درزها و کناره های دیوار میمونن  خداکنه از بین برن و راحت بشید

دیگه عقلم جایی قد نمیده همه جارو نگاه کردم به نظرت گوگرد چطوره ؟ خوریش اینه که گاز پخش میکنه و مهم نیس که جاشو ندونی گفتن وسط خونه منقل بزارم توش زغال داغ بعدش یه مشت گوگرد بریزم زود از خونه برم بیرون ۳ روز نیام تا گاز پخش بشه هر جا هستن خفه بشن

دیگه عقلم جایی قد نمیده همه جارو نگاه کردم به نظرت گوگرد چطوره ؟ خوریش اینه که گاز پخش میکنه و مهم ن ...

نه خیلی خطرناکه اصلا حرفش نزن .

دوراز جون یه نفر اینکارو کرده ،خونه اش منفجر شده

🤗💐
نه خیلی خطرناکه اصلا حرفش نزن . دوراز جون یه نفر اینکارو کرده ،خونه اش منفجر شده

عه چطوری منفجر شده ؟ قرص برنج چی؟ به نظرم گوگرد اگه به اندازه باشه خیلی عالیه فقط الان قاطی کردم نمیدونم چکار کنم دیگه

ممنون عزیزم از سمپاشی و تمیز کاری خسته شدم نمیدونم چکار کنم که تضمینی باشه

میگن ساس از بادوم میاد پوست بادوم.

ی بنده خدا چندوقت پیش بادوم تازه داد بهمون داخل تراس گذاشته بودیم لباس رو بند داشتیم رو لباس زیرم بود

خیلی بد بود 

پیرشدم پیر تو ای جوونی...
1403
1508