2410
2553
عنوان

جنسیت تو هفته 12

128 بازدید | 13 پست

رفتم سونو گفتن احتمالا دختره گفت هفته 14 بیا دقیق بگیم بنطدتون میشه پسر باشه اخه من دخملی دارم مبخواستم پسر باشه این یکی

دستبند و پابندهای بافت ارسال به سراسر ایران.

۱۲ هفته اصلا دقیق نیس

عکس ان تی بده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه جای خوب رفتی تا ۸۵٪ درسته 

ولی بازم احتمال خطا هستش

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2720
به احتمال زیاد دختره ما تو اشناهامون همه غریب و اشنا هرکی رو دیدم هرچی بچه اول بوده دومم همون جنسیت ...

مال من اولی پسر بود دومی رو گفتن احتمالا دختره 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2714