2737
2734
عنوان

قوانین نا نوشته

178 بازدید | 34 پست

همه ما وقتی عضو این سایت شدیم قوانین عضویت رو مطالعه و سپس عضو شدیم. البته لینک قوانین سایت در پایین سایت برای کسانی که ممکنه قوانین رو فراموش کرده باشند موجود هست. 

اما متاسفانه بعضا شاهد حذف تاپیک هایی هستیم که علیرغم رعایت تمامی قوانین توسط نی نی یارها حذف می شن. و شاهد یک نوع رفتار خودسرانه و فراقانونی هستیم.

لذا از کاربران محترم تقاضا دارم در این خصوص نظر بدن و اینکه آیا به نظر شما ترسیم خطوط قرمزی که فقط زائده ذهن نی نی یار ها هست موافقید و یا بایستی همه به یک سری قوانین "مشخص" احترام بذاریم ؟

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولمو کن عامو

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2731

موافق نیستم....تا جایی که من دیدم تاپیکهایی که خلاف قوانین هستن حذف میکنن....اون تاپیکهایی که شما میفرمایید با گزارش خود کاربرا میترکه نه نینی یارها

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بعضی از تاپیک ها ممکنه موضوعشون خلاف قوانین نباشه، اما طبق تجربه معلومه که باعث دعوا و درگیری و تنش میشه پس تعطیل میشه. 

تاپیک های سیاسی، مذهبی، تابو،حتی اگه چندان مخالف قوانین نباشن اما بخاطر همین تجربه که میگم، تعطیل میشن

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
موافق نیستم....تا جایی که من دیدم تاپیکهایی که خلاف قوانین هستن حذف میکنن....اون تاپیکهایی که شما می ...

تاپیک هایی که من زدم و بسته شد هیچکدوم مخالف قوانین نبود

تاپیک هایی که من زدم و بسته شد هیچکدوم مخالف قوانین نبود

موضوعشون چی بوده؟

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2738
بعضی از تاپیک ها ممکنه موضوعشون خلاف قوانین نباشه، اما طبق تجربه معلومه که باعث دعوا و درگیری و تنش ...

من دقیقا مشکلم همینه. قوانین یا باید دقیق باشه . یا یک جایی کسی اعلام کنه چی تاپیک کنیم چی نکنیم.

اینطوری که نمی شه دلبخواهی تاپیک های خوب و چالشی حذف بشن بعد یکی بیاد تاپیک کنه "چرا یسری زشتن" بعد 1000 نفر هم زیرش نظر بنویسن!

من دقیقا مشکلم همینه. قوانین یا باید دقیق باشه . یا یک جایی کسی اعلام کنه چی تاپیک کنیم چی نکنیم. ا ...

خب این نظر شماست. اگر به دموکراسی اعتقاد دارید باید به نظر اکثریت احترام بگذارید. 

همون تاپیکی که شما مثال زدید کلی حرف های خوب توش گفته شده

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
اگه مهریه حق زن هست آیا ازدواج دوم هم حق مرد هست ؟

اینو کابرا ترکوندنش....واقعا انتظار داشتی بیان از ازدواج دوم حمایت کنن

خب این نظر شماست. اگر به دموکراسی اعتقاد دارید باید به نظر اکثریت احترام بگذارید.  همون تاپیکی ...

دموکراسی بدون رعایت قوانین امکانپذیره ؟ یک بار قوانین اینجا رو اصلاح کنن تا ما هم در راستای قوانین فعالیت کنیم.

همیشه هم نظر اکثریت صحیح نیست . در تاریخ چقدر شاهد اشتباه نظر اکثریت بودیم ! از ماجرای گالیله بگیرید تا برده داری و ...

اگه مهریه حق زن هست آیا ازدواج دوم هم حق مرد هست ؟

این استدلال شماست؟ 

جای تاسف داره. 

اما در هر صورت این از اون بحث های جنجالی هست که منجر به دعوا و بحث میشه و اینکه تعطیل شده، طبیعیه. 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706