1464
1411
عنوان

دلم گرفت از کار شوهرم😳😳😳

431 بازدید | 25 پست

چن روز پیش يه جا جشن آب بازی و این چيزا بود منم گفتم دخترم و بنویسم که کیف کنه تو این گرما هیچ جا نميريم روزا 

به شوهرمم گفتم ميخوام ببرم گفت چنده هزینه ش گفتم 25 گفت چه خبره واسه يه ساعت و نیم 

البته خسیس نیستا ولی خب تازه خرید کرده بودم واسه دخترم و خرجش بالا شده ثبت نام ش کردم پیش و.  

منم گفتم از پول خودش میبرم ببرم دوس داره 

تموم شد حرفمون 

منم ثبت نام کردم و فردا بود جشنش 

دیروز م کلی با دخترم صحبت کردیم که چقد خوش میگذره 

دیشب مادر شوهرم م خونه مون بود دخترم گفت باباي فردا میرم جشن 

شوهرم م بهم نگاه کرد گفت مگه نوشتی اسمش ؟ گفتم آره گفت کنسل کن

ديگه جلوي مادر شوهرم نخواستم بحث کنم 

البته بهونه ش اينه که چون برنامه خارج شهر داشتیم ميگه ظهر حرکت کنیم بریم بچه خسته ميشه و فلان منم گفتم بعد جشن بریم خسته نميشه 

گوش نکرد 

ديگه حرفی نزدم ولی دلم شکست اومد تو اتاق گفت پس بی اجازه مینویسی واسه جشن😒

منم ديگه کنسل کردم ثبت نام ش و ولی ته دلم واقعا ناراحتم 

ینی چی اجازه گرفتن؟  مگه بچه م؟ دلم خیلی گرفت😢😢😢

ببخشید محض درد و دل فقط نوشتم 

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
چ میشه کرد...شوهر است دیگر.....

هيچي واقعا 😢

فقط دلم گریه ميخواد 

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

اشکالی نداره عزیزم نزار دخترت متوجه بشه بهش بگو یه برنامه تفریحی خانوادگی داریم اینجوری بیشتر بهمون خوش میگذره و دور همیم با همسرتم بعدا سر فرصت و زمان مناسب که حالش خوبه صحبت کن

💜رابطمون خوبه باهم اون رو به راهه منم روبراهم💜
1436

الهی ...من تو تمام لحظات زندگیم‌این مسیله را تجربه کردم 

هرجا خواستم برم شوهرم نذاشت 

هر چی برای بچم خریدم برد پس داد

خوبه فقط یه جشن بوده همسرمن فقط تو نفس کشیدن من دخالت نکرده

جفتتون حق دارین راست میگه جه خبر یه ساعتو نیم ۲۵ تومن

چی بگم والا پولی نیست تو این دوره زمونه گرونی

ولی گفتم خیلی وقته جشن نبردمش کیف کنه که از دماغ م در اومد

فقط پارک و...  

عیبی ندارا عزیزم.سخت نگیر.یه روز ببرش حموم اب بازی کنید.یا همون روز که میری تفریح تفنگ ابپاش و چند تا چیز دگ ببر اب بازی کنید.قطعا بازز با شما برا بچه لذتبخش تره.مردن دگ.به جاهایی گیر دارن دگ.

الهی ...من تو تمام لحظات زندگیم‌این مسیله را تجربه کردم  هرجا خواستم برم شوهرم نذاشت  هر ...

ای جان 😔

شوهر منم ول کنی همينه 

همیشه کوتاه نميام خیلی وقتام جلوش وایمیستم 

ولی در کل ترجیح ميدم آرامش خونه حفظ شه

الانم تا نفهمونم بهش ناراحت شدم ول نميکنم

چی بگم والا پولی نیست تو این دوره زمونه گرونی ولی گفتم خیلی وقته جشن نبردمش کیف کنه که از دماغ م در ...

اشکال نداره شوهرت پس دستشو میپاد پول کم نیاره خداروشکر کن حواسش هست

برین پارک ابو اتش اونجا اب بازی کنه

تنها مدارا میکنی دنیا عجب جایی شده
1334
الهی ...من تو تمام لحظات زندگیم‌این مسیله را تجربه کردم  هرجا خواستم برم شوهرم نذاشت  هر ...

خب کم کم به ش بفهمون حق انتخاب داری.از مسائل کوچک شروع کن تا برسی به چیزای مهمتر.اگه منطقیه با منطق و عق ل خواسته اتو بخواه.و بهش بگو.بعضیا برا اثبات مردونگیشون دوست دارن زناشون تو همه چی ازش اجازه بگیره.

اشکالی نداره عزیزم نزار دخترت متوجه بشه بهش بگو یه برنامه تفریحی خانوادگی داریم اینجوری بیشتر بهمون ...

مثلا بر خورده که اجازه نگرفتی 

خب مگه بچه م 

این جور موقع ها ميگم کاشکی درآمد داشتم و هرکار دوس داشتم میگردم 

نه واسه يه ساعت بازی بچه م باید اجازه بگیرم 

ميگم برم سر کار ميگه هرچي بخوای بهت ميدم خودم

دخترم فهمید کلی گریه کرد ولی فردا که بردمش سعی میکنم خوش بگذره بهش زیاد

مثلا بر خورده که اجازه نگرفتی  خب مگه بچه م  این جور موقع ها ميگم کاشکی درآمد داشتم و هر ...

عیبی نداره.شوهر منم یه وقتایی میگه سرخود رفتی فلان کارو کردی خیلی بهم برمیخوره.انگار من بچه ام.ولی اخرش معلومه دگ کت تنه کیه.ما خانوماااا

عزیزم شوهرمنم از این اخلاقا داره که هی باید واسه همه چی ازش اجازه گرفت من اوایل فقط اوقات خودمو تلخ میکردم ولی الان هروقت ببینم حالش خوشه چیزی که میگم با چرب زبونی عنوان میکنم 

و جواب رد نمیشنوم

1396
عزیزم شوهرمنم از این اخلاقا داره که هی باید واسه همه چی ازش اجازه گرفت من اوایل فقط اوقات خودمو تلخ ...

اجازه الکی دگ.من که خودم بهش میگم عزیزم نظرت چیه.الکی فقط واسه اینکه غرورش حفظ بشه.مردن دگ.عقلشون نمیرسه که.خخخخخ

عیبی نداره.شوهر منم یه وقتایی میگه سرخود رفتی فلان کارو کردی خیلی بهم برمیخوره.انگار من بچه ام.ولی ا ...

آره شاید همین و همون روز قطعی راضی ش میکردم حرفی نداشت 

ولی الان ميگه بی اجازه 

منم سعی میکنم چیزی نگم ديگه ولی ناراحتی م و نميتونم نشون ندم 

اجازه الکی دگ.من که خودم بهش میگم عزیزم نظرت چیه.الکی فقط واسه اینکه غرورش حفظ بشه.مردن دگ.عقلشون نم ...

خخخ 

اون که واقعا اگه آدم بخواد سریع راضی ميشن 

اینحورمردها کار به کار ندارن من که شاغلم ولی شوهرم سلطه گره

شايدم 

اون موقع بعد بر ميخوره که چون پول داری من و آدم حساب نمیکنی😒

1508