2726
عنوان

بیاین اسکرین شات دعوامون

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 56 پست
اخه خیلی میفرسته هرروووووز خسته شدم دیگه

خب باشه.نباید ضایعش میکردی.زودم گفتی خشونت علیه زنان😐خیلیی زشته به نظرم 😐خیلی جدی گرفتی.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی تند رفتی 

خشونت و روانی و اینا چیه

کلیپه بذار بفرسته تو نه خنده بذار نه چیزی

اینجوری ضایع کردی بیچاره رو

خودش که نساخته کلیپو 

فرستاده بخندی گفتی خوشم نمیاد دیگه نباید ادامه می دادی

خدایا شکرت
وای تو دیگه کی هستی  خشونت چیه چقدضعیف عمل کردی

خب واقعا همینه دیگه تا کی میخان زنا رو با مسخره کردن تحقیر کنن😶😶😶😶حالا این نظر منه برا بقیه شاید فان باشه ولی من واقعا دوست ندارم بعد ک بهش میگم مسخرم میکنه 😭😭😭

خب واقعا همینه دیگه تا کی میخان زنا رو با مسخره کردن تحقیر کنن😶😶😶😶حالا این نظر منه برا بقیه شاید ...

مگه اولین نفره که زنا رو مسخره میکنه؟

بعد مسخره نکرده که به نظرش خنده دار اومده برات فرستاده

خدایا شکرت
خب واقعا همینه دیگه تا کی میخان زنا رو با مسخره کردن تحقیر کنن😶😶😶😶حالا این نظر منه برا بقیه شاید ...

نمیدونم چه نسبتی دارین ولی اگه دوست پسرته کات کن باهاش.چون به نظرم تفاهم ندارین.از همین پیاما میشه فهمید اون یه ادم شوخه و خیلی چیزا رو جدی نمیگیره تو خیلی چیزارو جدی میگیری .خودت فکر کنم یه چیزی شنیدی یه اتفاقی افتاده که انقدر حساسی رو جنسیتت.وگرنه ادم اگه اعتماد به نفس داشته باشه هرکی هرچقدرم با جنسیتش شوخی کنه براش مهم نیست و میدونه که شوخیه.اون اصلا تو این باغی که تو فکر میکنی نیست 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خب الان من بهش میگم نفرست من ناراحت میشم مسخرم میکنه واقعا مسخرم؟

من مسخره کردنی تو لحن ایشون ندیدم یکم براش عجیبه که اینقدر واکنش نشون دادی،ببین دوست خوبم از من به تو نصیحت هیچوقت تو زندگی بابت هر مسئله ای ذهن و اعصاب خودتو درگیر نکن،روی همچین مسئله ای حساسیت نشون نده کم کم یه عادت میشه برات بعد که سنت بالاتر رفت اذیت میشی و بعد دنبال راه درمان میگردی!!!همچین مواقعی به چشم یه طنز بهش نگاه کن و بخند و لذت دنیا رو ببر،بیخیال بابا اینقدر وقتی سنت بالاتر رفت درگیر مسائل میشی که اصلا دیگه حوصله اینجور چیزارو نداری

مگه اولین نفره که زنا رو مسخره میکنه؟ بعد مسخره نکرده که به نظرش خنده دار اومده برات فرستاده

ینی من اشتباه کردم 🤔

خب شاید مشکل من باشه ک ناراحت میشم ولی چرا مسخرم میکنه وقتی میگم ک نفرست😭

نمیدونم چه نسبتی دارین ولی اگه دوست پسرته کات کن باهاش.چون به نظرم تفاهم ندارین.از همین پیاما میشه ف ...

عااالی بود

دقیقا منظورشو من متوجه شدم چون خودم ادم شوخی هستم اصلا نخواسته جنسیت مسخره کنه به نظرش بامزه بوده برات فرستاده همین

خدایا شکرت
ینی من اشتباه کردم 🤔 خب شاید مشکل من باشه ک ناراحت میشم ولی چرا مسخرم میکنه وقتی میگم ک نفرست😭

مسخره نکرده والا.فقط تعجب کرده.

ببین من حق رو ب طرفت دادم

یعنی فکر کردم همسرم همچین‌کلیپی برام‌بفرسته من سر سوزنی ب خودم نمیگیرم که بخوام ناراحت شم‌چون اعتماد ب نفس دارم راجع ب خودم

تو واقعا اعتماد ب نفست پایینه ها

شایدم‌مثلا یه پیش‌زمینه داشتی که حساس شدی

اصلا خنگ‌بودن ربطی ب جنسیت داره مگه؟

2706