1619
1632
عنوان

بیاین اسکرین شات دعوامون

409 بازدید | 56 پست

یه چند وقتیه خیلی کلیپایی ک دخترا رو مسخره میکنن برام میفرسته من واقعا ناراحت میشم از این کاراش اعتماد بنفسم میاد پایین وحس میکنم داره منو مسخره میکنه غیرمستقیم 

نظر شما چیه

تقصیر کدوممونه

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

بابا اینا همش شوخیه خب تو اینستا پره این کلیپاست.یه خورده بی جنبه بازی در آوردی به نظرم.یاد بچگیام افتادم.پسرا موشن مثل خرگوشن.دخترا بادکنکن دست بزنی میترکن😐

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باس ن م       کودک همسری فقط اونجایی که از تو دسشویی صدات میزنه میگه آقاااااییییی بیا منو بشووووووور 😁                                                               
1614
1626
اخه خیلی میفرسته هرروووووز خسته شدم دیگه

خب باشه.نباید ضایعش میکردی.زودم گفتی خشونت علیه زنان😐خیلیی زشته به نظرم 😐خیلی جدی گرفتی.

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باس ن م       کودک همسری فقط اونجایی که از تو دسشویی صدات میزنه میگه آقاااااییییی بیا منو بشووووووور 😁                                                               

خیلی تند رفتی 

خشونت و روانی و اینا چیه

کلیپه بذار بفرسته تو نه خنده بذار نه چیزی

اینجوری ضایع کردی بیچاره رو

خودش که نساخته کلیپو 

فرستاده بخندی گفتی خوشم نمیاد دیگه نباید ادامه می دادی

تبریک

1
5
10
15
20