2726

قبل عروسیمه یسری ناراحتیا پیش اومده که خدایی خونواده شوهرم مقصر بودن و در اخرم همه چی شکسته شد سر من دخالت های بیجا میکنند و کلا هر چی اذیت و ازاره داره تو این ۲۰روز قبل عروسی سر من خالی میکنه حالا بابام میگه شب شیرینی بگیر ببر خونشون باهاشون اشتی کن قهر نیستما ولی خیلی سرسنگینم ادمایی هم نیستن ک بگن اره عروسمون اومده کدورتا رفع کنه میگن بدبختو دیدی فکر کن ما چقد ارزش داریم ک این پاشد اومد پیشمون معذرت خواهیی خودشونو بالا میگیرن حالا نمیدونم چیکار کنم برم یا ن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرت پشتته یا نه؟

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

عزیزم با این دیدگاهت چجوری میخوای بری تو این زندگی😐بنظرم ب حرف پدرت گوش کن 

معلومه آدم صلح طلب و منطقی هست بابات

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

نه من بودم نمیرفتم.ازحالا خودمو کوچیک کنم که چی بشه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

برو

یه عمر زندگیته.

به نظر من به حرف پدرت گوش بده ارزش خودتم‌ جلوی همسرت بالا میره.

اما دیگه رو نده بهشون، با ادب و خانوم‌باش اما رو نده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2706