2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چرا میخوای جدادشی؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

هم‌مهریه و هم‌بچه رو میتونی بگیری

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

نه

مهریه مال توعه

بچه بعد از 7 سالگی مال پدره

مگه این ک توافق کنی با شوهرت مهریه رو ببخشی بچه ها رو بیاری پیش خودت

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

چرا اشتباه راهنمایی میکنید مگه قانون جدید رو نمیدونید؟

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه این یه توافقه بین شما و شوهرتون که شما مهریه رو ببخشید اونم حضانت رو بده به شما ولی صرفا دادگاه بدون رضایت مرد صرفا به خاطر بخشش مهریه از طرف شما حضانت نمیده

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

قانون جدید اومده بچه تا ۹ سالگی با مادرش میمونه و بعدش خودش انتخاب میکنه تو اطرافیان هم شنیدم هم دیدم

چرا اشتباه راهنمایی میکنید مگه قانون جدید رو نمیدونید؟

قانون جدید چیه؟ دوستم داره طلاق میگیره مهریش نتونست بگیره بچه هم نداره

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706