2737
2734

سلام . هربار لوبیا پلو میذارم انگار عطر لوبیا سبز کاملا پریده یعنی اگ چشاتو ببندی نمیفهمی داری استامبولیدمیخوری یا لوبیا پلو؟!! واسه چی اینجوری میشه. من لوبیا رو جدا میپزم ب مایه گوشت اضافه میکنم. بعد هم لابلای برنج ابکش میریزم. 

حتی این کار رو هم کردم ک برنج رو ت  اب اضافی لوبیا بجوشونم ولی فایده نداشت😦😦 پیشاپیش ممنون از راهنمایی تون

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مادرشوهرم یذره فلفل دلمه ای میریزه ی عطر خییییلی خوب میده بهش

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

سلام گل دختر ....لوبیا رو نپز ...کمی تفت بده بعد همینطور با دیگه مواد بریز تو برنج ...بزار با دمی برنج بپزه ...اشکالش اینه گل دخترم 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738

نمیدونم والا . من خیلی وقته لوبیا پلو درست نکردم از اون وقتی ک اومدم سر خونه زندگیم ... امروز شوهرم تازه دو کیلو گرفته ... من اطلاعی ندارم بخدا 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
سلام گل دختر ....لوبیا رو نپز ...کمی تفت بده بعد همینطور با دیگه مواد بریز تو برنج ...بزار با دمی بر ...

واقعا😯😯 خام نمیمونه!!!!

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
من لوبیاروجدانمیپزم باهمون موادش میپزم اویشن حتمابزن

چ جالب آویشن تا حالا تو پلو امتحان نکردم. این دفعه میزنم یکم

چقد نیشه زد واسه ی پیمانه برنج

واقعا😯😯 خام نمیمونه!!!!

نه عزیز دلم ...برنج رو کال تر بردار کمی آب بده برنج رو ....می بینی که کاملا مغز پخت می شه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706