2726

سلام.خواهرم چهار ماهه بارداره هنوز حالت تهوع داره جفتش هم پایینه استراحت مطلقه گفتم دو سه روز بیاد اینجا ازش مراقبت کنم .چیا براش بپزم ؟ چه چیزایی براش مقویه؟ چرا نباید بخوره و خطرناکه .ممنون میشم بگید.دعاتون میکنم.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاچه

ماهیچه 

پای مرغ 

کباب خوب کبابی شده 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2728
پاچه ماهیچه  پای مرغ  کباب خوب کبابی شده

پاچه رو خالی بپزم یا بندازم تو سوپی چیزی؟

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
شنيدم اب كله پاچه و سيرابي خيلي خوبه به شرطي كه بتونن بخوره ولي خدا براي خواهرت نگهت داره چقدر خو ...

قربونت برم عزیزم.خدا حفظت کنه.اینقدر لاغر شده جیگرم آتیش میگیره میبینمش

پاچه رو حالی بپزم یا بندازم تو سوپی چیزی؟

نه بابا جدا بپز عینه کله پاچه 

بلدرچینم خوبه تو سوپش بریزی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

چون استراحت مطلقه ،زمینه فشار خون و وزن بالا رو داره...

خیلی نده بخوره...

هرچی دلش کشید بده...

تو بارداری هرچیزی سهم داره...

میوه و غلات ،لبنیات،پروتئن....

با ی کاسه کوچیک سوپ جو شروع کن....

با کف دست نون...

بعد دوساعت ،یکی دوتا میوه...

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
نه بابا جدا بپز عینه کله پاچه  بلدرچینم خوبه تو سوپش بریزی

ممنون عزیزم.انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده.

ممنون عزیزم.انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده.

قربانت ❤️

چون استراحت مطلقه ،زمینه فشار خون و وزن بالا رو داره... خیلی نده بخوره... هرچی دلش کشید بده... تو ...

لاغر شده از بس نمیتونه چیزی بخوره 😔پس برای امشبش سوپ جو و قارچ بذارم .میگم شیر بریزم یا تهوع میاره؟

لاغر شده از بس نمیتونه چیزی بخوره 😔پس برای امشبش سوپ جو و قارچ بذارم .میگم شیر بریزم یا تهوع میاره؟

اکثرا اینجورین...ی ماه دیگه خوب میشه

ویاره دیگه

الان نریز.

تهوع نمیاره...

ولی شاید معدش نتونه تحمل کنه

جدا بده اگه تونست بخوره ،بعدا بریز تو سوپش

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
زعفرون ،اویشن ،پونه، نعنا کوهی،زیره قاعده اوره ،نباید بخوره از هر چی کمش واسش خوبه ب زور بهش غذا ن ...

به زور که نه. ولی رفلاکسش خیلی زیاده. پس دوغی که نعناع داره نباید بخوره .چه خوب که گفتید.ممنونم.خدا حفظتون کنه.

2706