2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

سحر قریشی خیلی خیلی بی خونواده و بی ادبه که به مهناز افشار گفته سنت بالا رفته و تو دیگه شبیه هیچکی نیستی

مگه بالارفتن سن دست خود آدمه ، دختره نفهم از خودراضی 

مهناز افشار با این سنش هم از این دختره سرتره هم معروفتره

سحر قریشی خیلی خیلی بی خونواده و بی ادبه که به مهناز افشار گفته سنت بالا رفته و تو دیگه شبیه هیچکی ن ...

از ‌کجا فهمیدین دعواشون شده؟ تو اینستا کلیپاش هست؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

سحر قریشی باز هم به یکی از هم صنفی های خود حمله ور شد

او که هر از گاهی وارد حاشیه می شود حالا در یگ گفتگوی اینترنتی علیه مهناز افشار صحبت کرده و از او بعنوان پیر حسود خریدار نقش یاد کرده است

ماجرا به مصاحبه گذشته سحر قریشی بر می گردد، زمانی که او در جواب سوال مجری در مورد حضور بانوان و خودش در استادیوم گفت :

دوست ندارم بروم استادیوم،  از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌ شم، احساس امنیتم رو از دست می دهمف کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم به استادیوم بروند

همان زمان مهناز افشار توییت زد و نوشت :

نمی شه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار میگیره منقلب میشه، ورود به ورزشگاه ها حق زنان است

حالا خانم قریشی می گوید :

افشار برای پنهان کردن اشتباهات خود و خانوادش با تخریب من یکسری اتفاقات مربوط به خودش را پنهان کرد، این یعنی چی؟ یعنی نقشه، یعنی حسادت …

الهی به امیدتو خدایاشکرت
سحر قریشی خیلی خیلی بی خونواده و بی ادبه که به مهناز افشار گفته سنت بالا رفته و تو دیگه شبیه هیچکی ن ...

مهنارم کمی از سحر نداره حالا سحر اهل شیرخشک تاریخ گذشته وحمایت ازقاتل ها نیس سلبریتی ها خیلی بی سوادو مسخره ن

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
2706