2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تخفيف ويژه کربوکسی تراپی، جوانسازي صورت

مطب دکتر الياسي

هايفو تراپي با قيمت باورنکردني فقط 1200 هزار تومن                              

رفع موهاي زائد، کربوکسي تراپي ، ميکرونيدلينگ، بوتاکس و تزريق ژل و پلاسماجت

در جشنواره تابستانه ما شرکت کنيد تا از تخفيف باورنکردني ما استفاده کنيد.

مشاوره رايگان بصورت تلفني

شماره تماس جهت هماهنگي:

02144810315

02144824713

آدرس: پونک سيمون بوليوار-روبروي مجموعه ورزشي شهيد کاظمي-مطب دکتر الياسي

من برخلاف بقیه صورتمو کربوکسی نکردم. من چون تیرگی کشاله ی ران و ناحیه تناسلیم زیاد بود. به تجویز دکترم کربوکسی کردم. شاید باورتون نشه قشنگ یکی دو درجه روشن تر و شفاف تر شد. تازه نه عارضه داشت نه دوره نقاهت خیلیم زود نتیجه داد. من خودم فک نمیکردم کربوکسی تراپی واژن هم وجود داشته باشه ولی خودم واسه روشن کردن رفتم پیش شروین افصحی گفت با کربوکسی میتونه برام اینکارو انجام بده و خداروشکرم نتیجه گرفتم ازش

سلام من تو کلینیک زیبایی کار میکنم و شک نکنید که برای جوانسازی واژن، تیرگی، صورت و دور چشم و ترک باراری عالیه 

موقتی بودنش هم به این خاطره ک پوست همیشه احتیاج به رسیدگی داره عزیزان و شما باید سالیانه مراجعه کنید و به تدریج فواصل جلسات درمان زیاد تر میشه هزینه زیادی هم ک نداره کربوکسی تراپی❤️ البته اوپراتور حرفه ای خیلی مهمه

من برخلاف بقیه صورتمو کربوکسی نکردم. من چون تیرگی کشاله ی ران و ناحیه تناسلیم زیاد بود. به تجویز دکت ...

سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون میشم راستش من امروز پیش دکتر زنان بودم دیدم گفت بیا کربوکسی کن کشاله ی رانت راخیلی سیاهه خواستم ببینم اثرش ماندگارهست یا نه?برای واژن هم خیلی تاثیرداره?عوارضی بعدازاین مدت براتون نداشت

من انجام دادم پیش خانم دکتر زارع پور بعد زایمانم رو شکمم ترک خورده بود که خوب شد و اثری ازش نیست میدونم که کربوکسی تراپی واژن هم انجام میدن واسه تیرگی واژن شماره مطب رو دارم میفرستم
44447616 تهران - جنت آباد- بالاتر از همت-روبرو برج طوبی و بانک پارسیان- ساختمان پزشکان سینا-طبقه سوم -واحد 17- کلینیک تخصصی زنان

سلام من تو کلینیک زیبایی کار میکنم و شک نکنید که برای جوانسازی واژن، تیرگی، صورت و دور چشم و ترک بار ...

واسه لک صورتم خوبه کربوکسی تراپی؟؟!چون من خیلی جدیدا لک زده تو صورتم ،گفتن کربوکسی تراپی خوبه لکو ازبین میبره.

درسته واقن یا الکی گفتن؟؟!

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏
2706