2737
2734
عنوان

چقدر زشته واقعا!

256 بازدید | 16 پست

حالا اگه من تاپیک الکی و دروغ بزنم شوهوم بهم خیانت کرد،وااای جاریم میدونی چی گفت،مادرشوهر ایکبیری و این چرت و پرت ها.سریع همه یه کاسه تخمه میارن و میشینن تو تاپیک چلی واسه تبادل نظر تجربیات واسه مشکلات بارداری که مختص این سایته هیچمی نمیاد.

😐😐😐😐

دوست دارم مادر بشم👪 رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین

این حرفارو ول کن

اگه دعوا هس تخممه بیارم😐🎈

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مگه اینجا، کاربرهای ما متخصص زنان هستن!؟! 

مگه الزاما باید کاربرها جواب هر تاپیکی را بدن!؟ 

دلشون میخواد تاپیک هایی با موضوع خیانت و... بخونن چه اشکالی داره، باید به شما جواب پس بدن

عجب روزگاریه

فقط کافی من بیام تو تاپیکای تخصصی یک جوابی بگم که از رو تحربه باشه چند تا متخصص میان میگن این کلا غلطه خب نمیگم دیگه که راهکار غلط یا جواب غلط ندم دوستم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
راجب جاری و مادر شوهر همه صاحب نظرن میان می گن چه بیشعوری بوده و می رن. در مورد مشکلات بارداری چه نظ ...

بیان نظر بدن بعد طرف واقعا دچار مشکل جدی بشه خوبه .واقعا من بعضی هارو نمیفهمم تو مریضی  یا موارد مشابه چه جوری تاپیک میززن .من از شدت استرس دستو پامو گم میکنم 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
شاید کسی بلد نیست خوبه بیان الکی تز بدن؟🐀😐

اونیکه بلد نیست اگه عاقل باشه اصلا نمیاد نظر بده.منتها تو تاپیکای چرت میبینی پره از آدمای ناعقل

مگه اینجا، کاربرهای ما متخصص زنان هستن!؟!  مگه الزاما باید کاربرها جواب هر تاپیکی را بدن!؟& ...

راست میگی عقل هرکس اندازه وجودشه..شاید انتظار من هیلی بالاس.اکثر آدما دنبال خاله زنک بازی ان

2706