2726
عنوان

بااین شوهر چیکار کنم خدااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 19 پست

آخه با بچه میشه این همه راه را با اتوبوس رفت   سعی کن بچه ها را بزاری پیش کسی و بری.  بعد هم اگر لیزیک داری بعد عمل کمی درد داری. آدم میخواد گریه زاری کنه راحت نیست   

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
آخه با بچه میشه این همه راه را با اتوبوس رفت     سعی کن بچه ها را بزاری پیش کسی و بری. &nb ...

نه بچه ها پیش کسی طاقتشون نمیاره...اره لیزیک میخوام بکنم...منم به خاطر اون میگم چون اذیت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان نمیدونم چیکار کنم

واقعا آدم در برابر مردهای بی منطق نمیدونه چکار کنه. با مادر شوهر یا خواهر شوهرت صحبت کن بگو اونا توجیهش کنن. البته اگر روت را زمین نمیندازن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2728
واقعا آدم در برابر مردهای بی منطق نمیدونه چکار کنه. با مادر شوهر یا خواهر شوهرت صحبت کن بگو اونا توج ...

خدا لعنت کنه اونا رو که باعث و بانی همه مشکلات من اونا هستن