2410
2553
عنوان

بااین شوهر چیکار کنم خدااااا

388 بازدید | 19 پست

بچه میخوام نظرتون رو بدونم من یه عمل چشم دارم میخوام برم تهران شوهرم بارها با ماشین خودمون پدرش روبرده دکتر تهران و باهم مسافرت های دور هم رفتیم با ماشین خودمون...من اصلا نمیتونم با اتوبوس جایی برم چون خیلی با ماشینم و حالم خراب میشه توحالت طبیعی برام سخته چه برسه بخوام عمل کنم ...حالا اون میگه باید با اتوبوس بریم با دوتا بچه کوچیک ناگفته نماند که خونوادش بهش گفتن که با ماشین خودتون خرید.منم خیلی ناراحت شدم ‌و گفتن پس چرا قبلا رفتی حالا بامن نمیای و خلاصه حرفمون شد بهش گفتم که فهمیدم خونوادت گفتن این حرف رو اونم ناراحت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و گفت من اصلا با ماشین خودمون دیگه نمیرم تهران منم گفتم ما که توشهرباهاش رفت وآمد نمیکنیم میزاریم خوابگاه وتوشهر با مترو و ماشین رفت وآمد میکنیم ولی خیلی بهم حرف زد

2720

من درک نمیکنم خوب به اونا چه و از این بدتر چزا به حرف خانوادشون گوش میدن

از خدا میخوام اگه قراره برای پسرم زن بگیرم و اینجوری زندگیشو داغون کنم تا آخر عمر من مجرد بمونه لااقل نفس راحت بکشه  تو دو راهی نمونه

2714
من بهش گفتم چون اتوبوس سختمه توشهر خودمون عمل میکنم عواقبش پای تو...اونم گفت جهنم 

عه چقد نامرد با بابات برو محلشم نده تا بفهمه 

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
خب دلیلش چیه ک باماشین نرید؟

دلیل خاصی نداره الکی میگه نمیتونم شیش ساعت رانندگی کنم، منم گفتم چطورقبلا میتونستی تا دوازده ساعت رانندگی کنی الان برات سخت شده، 

دلیل خاصی نداره الکی میگه نمیتونم شیش ساعت رانندگی کنم، منم گفتم چطورقبلا میتونستی تا دوازده ساعت را ...

واقعا زور میگه شوهرت-راضیش کن اگم نشد بگو همگی با تاکسی شخصیم میریم

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2706