1874
1955
عنوان

بااین شوهر چیکار کنم خدااااا

333 بازدید | 19 پست

بچه میخوام نظرتون رو بدونم من یه عمل چشم دارم میخوام برم تهران شوهرم بارها با ماشین خودمون پدرش روبرده دکتر تهران و باهم مسافرت های دور هم رفتیم با ماشین خودمون...من اصلا نمیتونم با اتوبوس جایی برم چون خیلی با ماشینم و حالم خراب میشه توحالت طبیعی برام سخته چه برسه بخوام عمل کنم ...حالا اون میگه باید با اتوبوس بریم با دوتا بچه کوچیک ناگفته نماند که خونوادش بهش گفتن که با ماشین خودتون خرید.منم خیلی ناراحت شدم ‌و گفتن پس چرا قبلا رفتی حالا بامن نمیای و خلاصه حرفمون شد بهش گفتم که فهمیدم خونوادت گفتن این حرف رو اونم ناراحت شد

و گفت من اصلا با ماشین خودمون دیگه نمیرم تهران منم گفتم ما که توشهرباهاش رفت وآمد نمیکنیم میزاریم خوابگاه وتوشهر با مترو و ماشین رفت وآمد میکنیم ولی خیلی بهم حرف زد

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من درک نمیکنم خوب به اونا چه و از این بدتر چزا به حرف خانوادشون گوش میدن

از خدا میخوام اگه قراره برای پسرم زن بگیرم و اینجوری زندگیشو داغون کنم تا آخر عمر من مجرد بمونه لااقل نفس راحت بکشه  تو دو راهی نمونه

1983
خب دلیلش چیه ک باماشین نرید؟

دلیل خاصی نداره الکی میگه نمیتونم شیش ساعت رانندگی کنم، منم گفتم چطورقبلا میتونستی تا دوازده ساعت رانندگی کنی الان برات سخت شده، 

1984
دلیل خاصی نداره الکی میگه نمیتونم شیش ساعت رانندگی کنم، منم گفتم چطورقبلا میتونستی تا دوازده ساعت را ...

واقعا زور میگه شوهرت-راضیش کن اگم نشد بگو همگی با تاکسی شخصیم میریم

بی احتیاط حمل شود! قبلا شکسته است_
1974

آخه با بچه میشه این همه راه را با اتوبوس رفت   سعی کن بچه ها را بزاری پیش کسی و بری.  بعد هم اگر لیزیک داری بعد عمل کمی درد داری. آدم میخواد گریه زاری کنه راحت نیست   

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
آخه با بچه میشه این همه راه را با اتوبوس رفت     سعی کن بچه ها را بزاری پیش کسی و بری. &nb ...

نه بچه ها پیش کسی طاقتشون نمیاره...اره لیزیک میخوام بکنم...منم به خاطر اون میگم چون اذیت میشم

الان نمیدونم چیکار کنم

واقعا آدم در برابر مردهای بی منطق نمیدونه چکار کنه. با مادر شوهر یا خواهر شوهرت صحبت کن بگو اونا توجیهش کنن. البته اگر روت را زمین نمیندازن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
واقعا آدم در برابر مردهای بی منطق نمیدونه چکار کنه. با مادر شوهر یا خواهر شوهرت صحبت کن بگو اونا توج ...

خدا لعنت کنه اونا رو که باعث و بانی همه مشکلات من اونا هستن

1718