2737
2739
عنوان

چقدر فضولی تو بدبخت 😲😲

624 بازدید | 49 پست

سلام خانوما مشکل من اینه مادر شوهرم خیلی تو زندگی بچه هاش دخالت میکنه هفت هشت ماه پیش یکی از خواهر شوهرام یه بگ و مگو با شوهرش کرد مادر شوهرم دخترش و حمایت کرد تا طلاق بگیره حالا جدیدا شنیدم اون یکی خواهر شوهرم هم با شوهرش به اختلاف خورده اونم اورده خونه که طلاقش بده😱😱😱 حساب کنید تو یه سال دو طلاق تو یه خانواده 🤕شک ندارم طلاق سومی منم رو شاخمه😥😥

حالا مشکل اصلیم اینه از دعوا و اختلاف و دادگاه و پاسگاه خواهر شوهرام  با اینکه شوهرم تو همه جریاناشون هست به من چیزی نمیگن ثانیه ای که همه چی تموم شد به همه مردم میگن یواش اونموقع من میفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب طبیعیه نگن.شما چرا میخواین بدونین؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
حالا مشکل اصلیم اینه از دعوا و اختلاف و دادگاه و پاسگاه خواهر شوهرام  با اینکه شوهرم تو همه جری ...

بهتر هرچی ندونی به نفعته

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738
بهتر هرچی ندونی به نفعته

اخه خیلی ناراحت میشم به شدت همه چی رو از من پنهان میکنن فک میکنن من وزیر وکیل مملکتم اخه یکی طلاق بگیره خو همه جهان میفهمن دیگه پنهان کاریتون چیه اون وسط

عزیزم من عضو اون خانوادم شما شوهرت هر روز یواشکی بره دادگاه و پاسگاه بعد شیش ماه بفهمی ناراحت نمیشی؟

راستش نه.هر چی ندونم راحت ترم

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
کسی رو به زور نمیشه وادار به طلاق کرد

چرا نمیشه وقتی خانوادت هر روز بدگویی زن یا شوهر رو بکنن و حمایتت کنن و در باغ سبز نشون بدن دیگه زن و شوهر نمیمونه که مشکلات زندگیش و حل کنه تو اولین دس انداز زندگی جا میزنه چون میدونه یه جایه گرم و نرم بقل مامانش در انتظارشه چرا بمونه و سختی و مشکلات بکشه

رابطه ی کمتر زندگی خصوصی تر و محفوظ تر  بیچاره شدی رسما کاش حداقل راهت دور باشه هر دیقه با دخت ...

اره خواهر شوهرم یه دختر فضول و دخالتگر بود با بدبختی شوهرش دادیم حالا میخواد برگرده باور میکنی بچه کوچیکم اون شب گفت این اگه برگرده زندگی مارو هم میپاشونه😂😂😂

چرا نمیشه وقتی خانوادت هر روز بدگویی زن یا شوهر رو بکنن و حمایتت کنن و در باغ سبز نشون بدن دیگه زن و ...

اینو قبول دارم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2706