2726
عنوان

کیا شوهراشون جلوشون نمیرقصه

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش به حالت فقط مشکلت نرقصیدن شوهرته 😐

نه بخدا اینجوری نیست ولی خب آدم اول ازدواجش دلش نمیخواد همش بشینه تلویزیون ببینه که 

دوست دارمه خلوت دونفره داشته باشن و باهم خوش باشن

مهم نیست ولی آدم گاهی دلش میخواد  من حتی دیشب نشستم کلی گریه کردم حدود 2 ساعت بحت کردم باهاش& ...

من اصلا نمیتونم درک کنم بازم رقص انقدر مهم نیست که بشینی گریه کنی بزار بری زیر سقف میفهمی زندگی چیه 

🤍
والا سرکار ولی نشستم سر همین موصوع گریه کردم آخه مگه میشه شوهر آدم تو خلوت باهاش نرقصه 

میشه، خوب حتما علاقه ای به رقص نداره،،، تو ذاتش نیست،،، سخت نگیر

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
😂😂😂😂😂اوا خدا مرگم بده نه شوهر من حتی عروسیمونم نرقصید بابا از بس خجالتیه فقط عروسی دایش رقصیده ...

آخه وقتی خودت و خودکشی و دونفره هستید 

دوست نداری باهم باشید و خوش بگذره 

عروسی خب جلو بقیه است و سخته

شوهرم از من میخواد باهاش برقصم منم خجالت میکشم و قبول نمیکنم

عروسی باشه چرا ولی دوتایی بودنی خجالت میکشم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
والا سرکار ولی نشستم سر همین موصوع گریه کردم آخه مگه میشه شوهر آدم تو خلوت باهاش نرقصه 

خب بعصی مردا کلن دوس ندارن برقصن...

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
مهم نیست ولی آدم گاهی دلش میخواد  من حتی دیشب نشستم کلی گریه کردم حدود 2 ساعت بحت کردم باهاش& ...

😀😀😀من واقعا بعضی تایپک ها می بببینم میخندم....حللا جدا از شوخی بیشترا مردا نمی رقصن خوششون نمیاد حالا داداشم رقص ول نمیکنع😐😐😁😁

2706