2726
عنوان

مشکل جاریم بیاید دلداری

258 بازدید | 18 پست

بچه ها جاریم ۱۸سالشه پیشمه خیلی ناراحته گریه میکنه رفته دکتر کیست رحم داره باید عمل بشه اونم بیمارستان خصوصی میخوان ماشینشون بفروشن اگه نیاز بشه گفتن شاید بد خیم باشه میترسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کیست خوب میشه من مامانم داشت تامین اجتماعی رایگان عملش کرد

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

کدوم شهری استارتر؟ مامانم گفتن خصوصی عملش کنن 5بدین رفت ی دکتر دیگه متخصص بود گفت بیا تامین اجتماعی رایگان عملش میکنم واست 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
کدوم شهری استارتر؟ مامانم گفتن خصوصی عملش کنن 5بدین رفت ی دکتر دیگه متخصص بود گفت بیا تامین اجتماعی ...

شیراز نمیدونم‌والا این گفته حتما باید یه دکتر ک تو بیمارستان خصوصیه عمل کنخ

2706