2737
2734

بچه ها من خجالتی نیستم که نخوام حرف بزنم ولی اصلا موضوع صحبت پیدا نمیکنم با کسی :| چیکار کنممم؟؟؟؟

همه فکر میکنن خجالتی هستم.

بعدم من دوست صمیمی ندارم اصلا :| خیلی دوست دارم یه رفیق صمیمی داشته باشم که واقعا ندار باشم باهاش. از بس همش سرکارم وقت نمیکنم جایی برم که با کسی دوست باشم.

کلا تو روابطم ضعیفم خیلییی.

با اینکه قیافم خوبه نسبتاً ولی کسی سمتم نمیاد. من نمیدونم چیکار کنم واقعاً دارم خنگ میشم بسکه فکر میکنم بهش و به نتیجه ای نمیرسم.

راهکار بدین چطوری پر انرژی تر باشم و جذب کنم افراد رو.

چون کم حرفی کسی طرفت نمیاد ربطی به ظاهرت نداده

منم زیاد حرف نمیزنم واسه همین میدونم چی میگی

راهکاری هم ندارم متاسفانه اگه پیدا کردی لایکم کن بیام بخونم

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی بده اخهههه

خب چیکار کنیم کم حرفیم دیگه نمیشه که رل بازی کنیم همیشه خودت باش 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
خب چیکار کنیم کم حرفیم دیگه نمیشه که رل بازی کنیم همیشه خودت باش 

اخه خیلی بده اینجوری

بعد همه فکر میکنن من از اون بچه مثبتام که کلا در هیچ وادی نیستم بخاطر همین اگه اخوان هم نمیاین پیشنهاد بدن اصلاااا

اخه خیلی بده اینجوری بعد همه فکر میکنن من از اون بچه مثبتام که کلا در هیچ وادی نیستم بخاطر همین اگه ...

تو جمع زیاد هم حرف نزدی مهم نیست ولی باهاشون همراهی کن جو شون هر طوری بود تو هم همون مود و به خودت بگیر میدونی چیه آدم کم حرف باشه بهتر از اینه که برای رضایت دیگران از هردری حرف بزنه و حرفهاش همه رو خسته کنه ولی خب وقتی تو جمع باشی ناخودآگاه یه موضوعی پیدا میشه که دوخط در موردش حرف بزنی خیلی رو این مسئله خودت و اذیت نکن باز هم میگم همیشه خودت باش

2738
ذهنم التماسش کنه هم تو رفتارم چیزی مشخص نیست که

روی خودت که اثر میزاره.بعدش که رفت با خودت میگی این یکی هم باهام دوست نشد و کلی انرژی منفی به خودت میدی

همینکه ذهنیتت رو عوض کنی کم کم دورت شلوغ میشه...

خودتو باور کنی و بزرگ ببینی به چشم بقیه هم بزرگ دیده میشی

روی خودت که اثر میزاره.بعدش که رفت با خودت میگی این یکی هم باهام دوست نشد و کلی انرژی منفی به خودت م ...

اره واقعا همینطوره باید حس خودمو عوض کنم و انرژی مثبت برای خودم بفرستم