2737
2734
عنوان

حالت تهوع😢😢😢

253 بازدید | 34 پست

دوستان کسی برای حالت تهوع بارداری روشی داره که خوب کنه؟؟؟خسته شدم بخدا از ساعت 3صبح تا الان بیدارم توراخدا راهنماییم کنین مادرای باتجربه😢😢😢😢

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دمیترون خوردم ولی فایده نداره،زنجبیل هم خوردم اونم اثری نداره،دکتر گفت ابلیمو بو کن یا بخور اونم اثر نداشت ای خدااااااا😢😢😢

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

عزیزم همین الان تو سایت برای کاهش تهوع بارداری یک مطلب گذاشته اونو بخون 

طی تحقیقات هم مصرف زنجبیل و ویتامین b6  تاثیرات خوبی برای کاهش تهوع بارداری داره 

کلا یکی از علت های تهوع بارداری کمبود ویتامین ب هست

که این ویتامین حالا غیر دارو توی زنجبیل و به و گوشت گاو و اینا خیلی زیاده 

سیرابی هم خیلی تاثیر گذاره 

میتونی با دکترت هم مشورت کنی و قرص دمیترون بخوری

2738
به چیزی حساس هستین یا روتین اینطوری میشید؟

نه روتینه،یوقتاییی خوبم یوقتاییم میگیره شدبد ولم نمیکنه با هیچی 

دمیترون خوردم ولی فایده نداره،زنجبیل هم خوردم اونم اثری نداره،دکتر گفت ابلیمو بو کن یا بخور اونم اثر ...

من دیروز واس همین رفتم دکتر بهم گفت دمیترونتو روزی دوتا رب ساعت قبل از شام و صبحانه . اگر دیدی بهتر نشدی مجبوری راینیتاداین هم بخوری

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

نون خشک،بیسکوییت دیجستیو خیلییی خوبه اگه به بوی خاصی حساسیت نداری سیرابی هم عالیه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ب۶ خوردی ببینی اثر داره یا نه؟

ب 6امتحان نکردم،اگه خودم از داروخونه بگیرم بخورم که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟چون حوصله دکتر رفتنم دیگه ندارم 

2706