2726
عنوان

داداش بی غیرتم

1310 بازدید | 47 پست

هی جلو زنش میگه  ب من که چیزی نداده  بابا

واس من که کاری نکرده بابا

بعد زنش چندتا چیز درمورد خانوادمون گف ک بابا این کارو کنه فلان کنه که همش کوچیک شمردن پدر من بود...که صدسال سیاه من اجازه نمیدادم بابام این  کارو کنه

بعد ناراحت ناراحت شدم حرفی نزدم من

داداشم ک گف بابا کاری نکرده  گفتم هی میگی ب من برمیخوره مگه بابا کم داده مگه بابا داشته نداده کل زندگی عقدیت تا الان  از تالار تا طلاهای زنتو بابا داده... کلی عیدو وفلانو

بعد حرفی نزد...

دیدم قهر کرده با من..

منم ب داداش بزرگترم داستانو گفتم گف  درسته ولی سعی کن جواب حرف کسیو ندی از این به بعددد  منم زنگ‌زدم ک رفع کدورت بشه جواب ندادن

فرداش زنداداشم جواب داد که

داداش ناراحته از دستت من نیستم  ب من مربوط نیس

)عقدن) منم گفتم حرفی نزدم  ولی از حرفامم بد برداشت نکن باز بببخشید اگر حرفی زدم

بعد زن داداشم گف اره داداش داشت با مامان میحرفید

من شک کردم ولی اهمیتتت ندادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب کاری کردی چرا جواب ندی .عذر خواهی نکنی ها

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

داری خواهرشوهربازی درمیاری موش میدوونی  چرابین دوبرادرو میزنی؟؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
داری خواهرشوهربازی درمیاری موش میدوونی  چرابین دوبرادرو میزنی؟؟

چه ربطی به خواهر شوهر بازی داره؟ وقتی برادرش پدرش رو بی عزت میکنه بشینه نگاه کنه؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

برن گم شن این داداشای بی غیرت که وقتی عن میگیرن خانوادشون یادشون میره مثل یه مهمون هفت پشت غریبه میان شام میخورن میرن نمیگن تو این خونه غمی دارین کاری دارین انگار نه انگار یه زمانی بچه این خانواده بودن انقدر که سرد هستن اصلا دیگه محلشم نزار 

ای حال نا معلوم آروم باش آروم

وااي داداش منممم

آخرم باعث شد زن داداشمو فاميلش هرچي دلشون خواست گفتن:|الان ٩ساله تو خونه١٥٠متري تو نياوران ميشنن يه قرون اجاره خونه ندادن:|بازم زن داداشم هي هردفعه يه چيزي ميگه

ازاين حرصم ميگيره منو مامانم كم ميپوشين كم خرج ميكنيم خانوم مانتو ميخره ٢مليوني:|ميخاد جديدا ماشينم بخره برا خودش

من نميدونم اگه بابام  بهشون خونه و ماشين نداده بود الان چي داشتن:|

زنش گف بابات پول نداره  اصرار نکن بابات پول عروسی مارو بده

عصری زنگ‌مادرم زدم گف ما رفتیم مشهدسفرر

منم گفتم اها  ب سلامتی گف داداش ب بابا زنگ زده که سهیلا  که منم میگه همچی بابات داده  بابا زمینشو فروخته داده ب شما

مادرم گفته حتما حرفی شده گفته اینم دیگه... منم جوش اوردم تمام حرفهای زنداداشم ک درمورد کوچک شمردن پدرم بودو  زدم

اخر گفتم نگو ب بابا یا داداش چون بابا بفهمه توف تو صورت داداش و زنش ننیندازه

چه ربطی به خواهر شوهر بازی داره؟ وقتی برادرش پدرش رو بی عزت میکنه بشینه نگاه کنه؟

😐😐😐😐خب میتونه به پدرش بگه وپدرش باهاش حرف بزنه گوشزد کنه 

چون باباشه زوداثرمیزاره به داداشش بگه امکان داره بیشترلج کنه

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2706