2726

دوتا شلوار جین خوشگل خریدم یکی سفید یکی هم ابی زااااب دار خخخخخ

حالا بگو چرا

چوووون حراج بود 

چرا شلوار ساده غیربارداری نخریدم؟

چوووووون شلوارای سادهاش همش سایز کوچیک بود

بعد با ذوق اومدم به بابام میگم من شلوار خریدم بلاخره 

بعد هرهر میخندم میگم  بابااا قیمتش خوب بود ولی هول شدم نمیدونم جو گرفت منو شلوار بارداریه بابام غش کرد از خنده 

فکر کنم شب با خودش بگه دخترم از دست رفت نه شوهر داره نه هیچی 

بچه هم که پیشکش ور دل خودم میمونه اخر شلوار بارداری هم خریده ذوقی دیوانه 

شما هم خاطراتتون رو بگین بخندیم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه هاااا من امشب خیلی خرید کردم همه پولام تموم شد

یعنیییییییی دوسه ماه بود میگفتم باید یه شلوار بخرم که هم ارزون باشه هم جنس خوب 

یهو رفتم یه فروشگاهی کل جنس سایز کوچیک و بارداری خریدم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

اتفاقا منم یه بار شلوار بارداری خریدم اون زمان فک کنم تازه مد شده بود من اصلا نمیدونستم که شلوار بارداریه، میگفتم دمشون گرم چه شلواری طراحی کردن قشنگ تغییر سایز میده تو هر جمع زنونه ای هم بودم به همه نشون میدادم و توصیه میکردم که بخرن😅😅😅😅

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
اتفاقا منم یه بار شلوار بارداری خریدم اون زمان فک کنم تازه مد شده بود من اصلا نمیدونستم که شلوار بار ...

وای من اون موقع نامزدم بودمممم🤭🤭🤭

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
من رفتم طلا بخرم هديه بدم يكي هم برا خودم خريدم ولم ميكردن ميخاستم هر چي پس انداز داشتم و نداشتم بدم ...

باز عقلی کردی طلا خریدی از پولت کم نشده 

من چیییییییییییییییییییی؟

ولی خریدتم بهت چسبیده هاااا

اتفاقا منم یه بار شلوار بارداری خریدم اون زمان فک کنم تازه مد شده بود من اصلا نمیدونستم که شلوار بار ...

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706