1676
1605

وارداتیا هم از دون دون کردن بلاله دگ  

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

خوب کن یه باربلالو دون کردم نمیپخت.تازه دونه هاش کوچیکن

منظورن برای پفیلا درست کردن؟؟

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگیه دخترمه😍😙مادری کردن سخت است یکی از سخترین عاشقانه ی دنیا،به معنی داشتن ی شغل بیست و چهار ساعته،یک شغل خطرناک،شغلی پر از استرس،استرس اینکه اتفاقی برای جگر گوشه ات نیافتد،امّادر عین حال شغلی دوست داشتنیست،عاشقانه ترین شغل رایگان دنیا😍😍(برگرفته از رمانِ خشت وآیینه)
1677
خوب  یه باربلالو دون کردم نمیپخت.تازه دونه هاش کوچیکن

اها ن اونجوری سفت میمونه اونا با ی روشای دگ ای میپزن فک میکنم

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
من که خیلی استفاده میکنم نمیدونم چیه😑

خب اول ذرت یا همون بلالو بزار تو زود پز وقتی که پخت دون دون کن یا با چاقو درشون بیار بزار فریزر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگیه دخترمه😍😙مادری کردن سخت است یکی از سخترین عاشقانه ی دنیا،به معنی داشتن ی شغل بیست و چهار ساعته،یک شغل خطرناک،شغلی پر از استرس،استرس اینکه اتفاقی برای جگر گوشه ات نیافتد،امّادر عین حال شغلی دوست داشتنیست،عاشقانه ترین شغل رایگان دنیا😍😍(برگرفته از رمانِ خشت وآیینه)

اگر میخوای مث بیرونی ها کنسروی درست کنی من بلدم و همون ذرت بلال و با ذرت مخصوص پاپ کرن فرق داره 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
خب اول ذرت یا همون بلالو بزار تو زود پز وقتی که پخت دون دون کن یا با چاقو درشون بیار بزار فریزر

باید همینکارو بکنم

من کلا خودِ بلالو کبابی نمیخورم آبپز میخورم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
باید همینکارو بکنم من کلا خودِ بلالو کبابی نمیخورم آبپز میخورم

آبپز بهتره کبابی بیشترش سوختس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8