2737
2734
عنوان

قلبم داره وای میسه

446 بازدید | 34 پست

نی نیم که دنیا اومد بخاطر که سزارین بودم نمیتونستم کارامو کنم رفتم خونه بابامینا ده روزش که شد حال منم خوب شد جمع کردیم اومدیم خونه او شب تا صبح من زل زدم به گهوارش و از استرس اینکه نکنه طوری بشه. نکنه گریه کنه بیدار نشم و... چشم رو هم نزاشتم صبح ساعت 6 شوهرم رفت سر کار منم زنگ زدم مامانم و فقط پشت تلفن گریه کردم. خلاصه اومدن دنبالم و دوباره رفتیم خونه بابام.

بعدش مامانم کلی روم کار کرد. روزی چند ساعت تنها گذاشت با بچه و منم مطمن شدم ترسم ریخته. 

الان بر گشتم خونه از استرس دست و پاهام سرد شده حالت تهوع دارم همش میترسم یه بلایی سر بچم بیاد اخه تو خونوادمون اصلا بچه کوچیک نبوده من حتی بلد نبودم بغلش کنم

❤خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ايمانت ضعيف نيس? 

اوني كه داده مواظبشم هست

افسردگي بعد زايمانم احتمالا گرفتي

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2731

عزیزم اصلا نگران نباش سر وقت شیرشو بده پوشکش عوض کن ک اگ گشنش شد یا خیس کرد گریه میکنه نترسیا بابا خبرنیس هیچ بچه ای از گریه چیزیش نشده ولی خب مراقب نی نیت باش قدرشو بدون و مراقبش باش زیر کولر مستقیم نبریش سرما میخوره 

برا منم دعا کن مامان شم😭😪😪

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

وای عزیزم مگه چیه یکم قوی باش فکر بد نکن

از من یاد بگیر 😁😁دوقلو هامو کل روز تنها نگه میداشتما خودشم نارس بودن وزنشون کم بود

مامانم فقط شبا میومد پیشم

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
2738

نترس گلم چیزی نمیشه.کنارش بخواب ب موقع شیرش بده و البته حتما نشسته شیرش بده.

من بچه اولم هفده ساله بودم و هیچ کسی هم کمک حالم نبود

عزیزم اصلا نگران نباش سر وقت شیرشو بده پوشکش عوض کن ک اگ گشنش شد یا خیس کرد گریه میکنه نترسیا بابا خ ...

انشالله به حق فاطمه زهرا دامنت سبز بشه. سر کولر با شوهرم تا نیم ساعت پیش دعوا داشیم اون گرماییه منم بهش اجازه نمیدم کولر روشن کنه اخه یه وجب خونه پره دریچه کولره 

❤خدایا شکرت❤
وای منم احتمالا فردا زایمان کنم عین سگ میترسم😭😭😭😭😭😭

نترس وای انقد شیرینه زایمان من هی یاد اونروز میفتم هی قند تو دلم اب میشه. اینم بگم منم شدیدااا میترسیدم

❤خدایا شکرت❤
انشالله به حق فاطمه زهرا دامنت سبز بشه. سر کولر با شوهرم تا نیم ساعت پیش دعوا داشیم اون گرماییه منم ...

صبح که بیدار میشه وشب که میخوابه ایت الکرسی براش بخون وبهش فوت کن.دیگه خیالت راحت باشه بدون استرس زندگیتو بکن😊

2706