2737
2734

بگین شده که کسی رو که بهتون بدی کرده رو ببخشین؟

بهم بگین چجوری بخشیدین؟ میخوام ببخشم اما من نمیتونم بدی هاشو فراموش کنم‌‌ ..میخوام برای ارامش قلبم ببخشم .‌اما چجوری!؟

وَ از یه جایی به بَعد سعی کردم شآد باشم 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط با خودت کنار بیا دیگه بهش فک نکن این میشه بخشش

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
من کلا اون ادمو میزارم کنار و فراموشش میکنم 

چجوری با قلبت کنار اومدی...؟ همه بهم میگن ببخشش اما اونقدری بهم بدی شده که هربار که یادش میوفتم قلبم میشکنه دوبارع

2738
چجوری با قلبت کنار اومدی...؟ همه بهم میگن ببخشش اما اونقدری بهم بدی شده که هربار که یادش میوفتم قلبم ...

اخلاقم همین مدلیه یکی بهم بدی کنه کلا فراموشش میکنم با این اخلاقم دل خیلیارو شکوندم مث منم خب نیس تو خودتو درگیر نکن طرفت باید ب فکر جبران کار اشتباش باشه ک دلتو بدست بیاره

شجاعانه،خودت باش!
اگه بهت خوبی کرده به خوبی هاش فکر کن گلم .ان شا الله بتونی ببخشی  عزیزم امیدوارم ببخشی آروم بش ...

مرسی عزیزم.امیدوارم بتونم باقلبم کنار بیام.. سالهاس دارم سعی میکنم ببخشم اما نمیشه.. برام دعا کن   

اخلاقم همین مدلیه یکی بهم بدی کنه کلا فراموشش میکنم با این اخلاقم دل خیلیارو شکوندم مث منم خب نیس تو ...

نه هیچوقت سعی نکرد جبران کنه.. برام مهم نیست اما بخاطر عذابایی که کشیدم مدام روحم در عذابه و همش کابوس و گریه تو خواب... میخوام ببخشم بخاطر ارامش خودم.‌ فقط کاش بتونم.

مرسی عزیزم.امیدوارم بتونم باقلبم کنار بیام.. سالهاس دارم سعی میکنم ببخشم اما نمیشه.. برام دعا کن &n ...

چشم عزیزم .قلب به این پاکی حتما توش خداست .توباید برام دعا کنی گلم 

نور خدارومیشه توش دید 

عزیزم خیلی خوشحالم از تاپیکت  

درآرزوی ضریح حسن بن علی🖤
چشم عزیزم .قلب به این پاکی حتما توش خداست .توباید برام دعا کنی گلم  نور خدارومیشه توش دید  ...

قربونت برم...احتیاج دارم به دعا... خلاص بشم ازین درد خلاص بشم از کابوسام .. .. ممنون از همدردیت و اینکه بهم قوت قلب دادی ❤ الهی به هرچی میخوای برس.

قربونت برم...احتیاج دارم به دعا... خلاص بشم ازین درد خلاص بشم از کابوسام .. .. ممنون از همدردیت و ای ...

عزیزمی       

خداروشکر دلت آروم گرفت 

مواظب قلب خوشگلت باش که شیطان توش تصرف نکنه 

درآرزوی ضریح حسن بن علی🖤
2706