2737
2734

ی بازی دان کردم چند وقت پیش آموزش حروف الفا و اعداد . با ابن ک خیلی گوشی به بچه م نمیدم ولی دیدم چند تا حرف انگیلیسی رو یاد گرفته رو جلد دفترش نشون میده میخونه. من باهاش تمرین نکردم. بازی جمع اوری میوه ها هستش . گفتم بد نیس از بازی های بی هدف بهتره ک فقط سرگرم میکنن.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تحت هیچ شرایطی به بچم گوشی نمیدم

شوهرم از همین بازیها آموزشی کلی دانلود کرد ریخت تو گوشیم همه رو پاک کردم

بجاش کارتون اموزشی زبان اصلی واسه پسرم میزارم

کلی انگلیسی بلده پسرم حتی گاهی حرف میزنه

الان ۵سالشه

من تحت هیچ شرایطی به بچم گوشی نمیدم شوهرم از همین بازیها آموزشی کلی دانلود کرد ریخت تو گوشیم همه رو ...

اره منم کارتون زبان اصلی پپاپیگ بیشتر میذارم. اسم کارتونا رو میگی اخه بیشترشون سخته واسه بچه سه چهار ساله.همون پپاپیگ هم خیلی جذاب نیس واسش

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
من تحت هیچ شرایطی به بچم گوشی نمیدم شوهرم از همین بازیها آموزشی کلی دانلود کرد ریخت تو گوشیم همه رو ...

چه کارتونهایی

راجع به سی دی های دکتر امینی چیزی میدونی

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
چه کارتونهایی راجع به سی دی های دکتر امینی چیزی میدونی

دکتر امینی سخنرانی داره؟  آموزشیه؟

2738
اره منم کارتون زبان اصلی پپاپیگ بیشتر میذارم. اسم کارتونا رو میگی اخه بیشترشون سخته واسه بچه سه چهار ...

عزیزم چون کارتون فارسی میبینه اولش سخته قبول این برنامه ها،ادرس کانال بهت میدم کامل مطالعه کن ایشالا بتونی روش دو زبانه شدن رو اجرا کنی و نتیجه بگیری

واسه سنی که گفتی پپا،پوکویو،کایلو،هنی منی،سگهای نگهبان،اینا خوبه البته کارتون زیاد هست با توجه به سنش باید انتخاب کنی

من شبکه پویا و جم جنیور هم کلا قطع کردم

فقط زبان اصلی و برنامه ایرانی عمو پورنگ یا دوقلوها میزارم ببینه

عزیزم چون کارتون فارسی میبینه اولش سخته قبول این برنامه ها،ادرس کانال بهت میدم کامل مطالعه کن ایشالا ...

ممنون عزیزم. اره لینکو فراموش نکنی بدی😙😙

دکتر امینی سخنرانی داره؟  آموزشیه؟

آره برای دوزبانه کردن بچه هاست

منم دارم راجع بهش تحقیق میکنم

از جنینی مثل اینکه سی دی داره که مادر گوش بده

آره برای دوزبانه کردن بچه هاست منم دارم راجع بهش تحقیق میکنم از جنینی مثل اینکه سی دی داره که مادر ...

سایت و کانال هم داره؟

بله عزیزم من از روش دکتر امینی استفاده میکنم خداروشکر نتیجه هم گرفتم

میشه بگی چه جوری تهیه کردی سی دی هاشو

از چه سنی استفاده کردی

2706