2733
2734
عنوان

دمای خونه بعد از حمام نوزاد

318 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من نینیم تازه بدنیا اومده ۴ روزشه ۱روزش بود زردی گرفت بردمش بیمارستان امروز مرخص شده زردیش ۹.۸دهم بود مرخصش کردن امروز بردیمش حموم دمای خونه باید چجوری باشه هم که سرما نخوره نینیم هم زردیش بالا نره؟؟من دست که میزنم ب بدنش بنظرم دماش عادیه نه سرده ن گرمه مادر شوهرم میگه کولرو خاموش کن سردش میشه مامانم میگه هوا باید مطبوع باشه کولرو روی دور خیلی کم‌زدم ینی نه گرم ن سرد راهنماییم کنین دمای خونه رو چجوری نگه دارم ممنون از همگی 

کولرو خاموش کن عزیزم . من پسرم ۲سال۷ ماهشه الان از حموم اومده کلرو خاموش کردم . 

در و پنجره باز بذار .اگه هوا شهرتون بیش از ادازه گرم نیس

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

کولر روشن باشه ولی باد مستقیم بهش نخوره.کلاه و جوراب هم داشته باشه.خیلی نپوشونش که دماش بالانره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا نباید عرق کنه ، حتما بعد از حمام کلاه بذار سرش اما نخی، دمای اتاق بهتره کولر نباشه مگر اینکه هوا خیلی گرم باشه، اگه میشه کانال کولر اتاق بچه رو تا نیمه ببند بعد روشن کن، یه پتوی نازک هم بنداز روش ،ملاجش اصلا نباید سرما بخوره، خیلی هم گرمش نکن، از قول منم ماچش کن، خوب استراحت کن و مایعات بخور شیرت زیاد بشه زردی نگیره، یکم هم شیرخشک کمکی بده زودتر خوب بشه

کولرو خاموش کن عزیزم . من پسرم ۲سال۷ ماهشه الان از حموم اومده کلرو خاموش کردم .  در و پنجره با ...

اولش کامل خاموشش کردم تا دخترمو خشک کردم کامل بعد روشنش کردم دمای بدنشم عادیه ینی مریض میشه؟؟برا زردیشم میترسم خونه گرم باشه زردیش بره بالا باز

2738
اصلا نباید عرق کنه ، حتما بعد از حمام کلاه بذار سرش اما نخی، دمای اتاق بهتره کولر نباشه مگر اینکه هو ...

عرق نکرده ینی دماش عادیه دست ک‌میذارم نه گرمه بدنش نه سرده سرشو روسری و لباس پوشوندم بهش هوا هم تقریبا گرم بود بعد کولرمون اصلا بادش زیاد نیس ینی روشن باشه فقط در حد یه نسیم هوای خنک‌میاد خودمم دارم مایعات میخورم ولی میترسم شیر خشک بهش بدم ولی شیر خودم کامل سیرش میکنه چشم حتما میبوسمش😊

اولش کامل خاموشش کردم تا دخترمو خشک کردم کامل بعد روشنش کردم دمای بدنشم عادیه ینی مریض میشه؟؟برا زرد ...

نپوشونش یه لایه نخی تنش کن خنک و آزاد ‌ ‌. 

در و پنجره هارو وا بذار هوا بیاد . تا جایی ک من میدونم کولر برا بچه از حموم اومده خطریه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️