موضوع بحث

استفاده از اپی لیدی یا کرم موبر..؟

7382 بازدید | 10 پست
سلام دوستان،من الان 4 ماهمه به نظر شما برای اپیلاسیون بخصوص ناحیه ران و باسن از اپیلیدی استفاده کنم یا کرم موبر ،البته احساس میکنم اپیلیدی ارتعاش داره ،به نظر شما خطرناکه؟کرم موبر چطور؟
1396/01/19
|
09:48
عزیزم دکتر به خواهرم که باردار بود گفته بود که اصلا از اپیلیدی استفاده نکنه جون رو عصب جنین تاثیر میزاره
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

منم دارم دیوونه میشم دیگه مامانااااااااا
روی رون و ساق پام رو خودم با این موم های ورقه ای برمیدارم نمیزارم زیاد بشه که درد بگیره خیلی راحته ولی منطقه ممنوعه رو چی کار کنم اصلا دیگه نمیبینم که شیو کنم ... موبر هم یه بار زدم دکترم کلی دعوام کرد اپی لیدی هم گفت دیگه ماههای آخر نباید بزنی اگرم میشد که اونجارو نمیتونسم اپیلیدی کنم!!!! میخواستم برم سالن ولی هم میترسم درد و تکونش بچه رو اذیت کنه هم یه دفعه به شکمم ضربه بخوره....واقعا که مصیبتی شده ها
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس
از همه بهتر پودر موبر هست من مارک دپی میگیرم ماهی دو بار هم مجازه و دکتر گفت ضرر نداره
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
ااااای وااااااااااااااای من تقربیا دوهفته یه بار اپلیدی استفاده میکنم اصلا نمیدونستم خیلی به موحساسم یه زره که جونه میزنه سریع اپلیدی میکنم.فدا نینیم بشم الان اعصابش کلی خورد شده

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40