2410
2553

سلام 

عزیرانی که فرزند هشت ساله دارید  من فرزند اولم رو در ایران به دنبا اوردم و تمام واکسنهاشو زدم ولی الان کارت واکسن رو دسترسی بهش ندارم میشه به من بگید اون زمان بچه ها واکسن فلج اطفال زدن؟؟ 

و اینکه عزیزانی که نوزاد دارین ایا در ایران براشون واکسن فلج اطفال هم میزنن؟ 

ممنون میشم جوابم رو بدین. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

قطعا واکسن فلج اطفال رو دریافت کرده. شک نکنید. منتها اون موقع قطره بود که بدو تولد و دو ماهگی و فکر کنم شش ماهگی میدادن بچه میخورد.

الان واکسن فلج اطفال تزریقی شده و حتما میزنن برای بچه ها.

در کل واکسن فلج اطفال از سال هفتاد به گمانم اجباری شده و همه بچه ها در سراسر ایران چند بار دریافتش میکنن.

تیکر یک سالگی پسر دومم...

من دخترم هشت سالشه پسرم شش ماه هر دو رو قطره فلج اطفال دادن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
قطعا واکسن فلج اطفال رو دریافت کرده. شک نکنید. منتها اون موقع قطره بود که بدو تولد و دو ماهگی و فکر ...

الان هم قطره س 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2714
ببخشید اخیرا برای دخترتون این کا رو کردین؟ 

اخرین بار شش سالگی بود 

ببخشید اخیرا برای دخترتون این کا رو کردین؟ 

من دخترم 9سالشه .فلج اطفال واکسن نداره فقط قطره خوراکیه.یه مدت تویه سری شهرایی که فلج اطفال دیده شدبه بچهای 2تا4سال واکسنش رومیزدن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

دختر منم ٧ سالش هست و دختر دومم سه ماهشه

كارت واكسنشون يكيه با اين تفاوت كه ٧ سال پيش اولين نوبت هپاتيت رو روز سوم تولد زدن ولي براي دختر دومم تو بيمارستان زدن... تمام واكسناشون يكي هست و فلج اطفال ماه دوم قطره دادن و چهار ماهگي مثل اينكه واكسن تو پا ميزنن فلج اطفال رو

عزیزم دختر من ۶ ماهس هربار که میبرم بهداشت قطره فلج اطفال دادن 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
۴ ماهگی بهش واکسن فلج اطفال تزیق نکردن

اهان همون که دوتاس؟؟؟

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706