1345
1341
عنوان

از پسرم شانس نياوريم 😄

363 بازدید | 27 پست

١٧ ماهشه بعد من با شوهرم قهرم امشبم سالگرد ازدواجمون بود ژله درس كرده بودم بعد از لجم اوردم با پسرم بخوريم ب شوهرم نديدم تا نشستيم زمين دو لقمه خوردم يهو بلند شد رفت دست باباشو گرفت اورد بعد قاشقه منو گرفت داد باباش اشاره گرد بخور منم نزاشت بخورم 😄 بيا و بچه بزرگ كن خعلى ضايع شدم 

الهییییی

نخیرم باعث اشتی شده

فقط 47 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یکسالگی پرنسس مامان😍❤️                         لطفابرام دعاکنین خونه داربشم(ترجیحانزدیک مامانم اینا😂)

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

بفرما دوستم،اینم یه  بهونه شیرینو دوست داشتنی واسه اشتی 😍

منم دیشب پنکک درست کردم،شوهرم استخر بود،به پسرم گفتم بخوریم؟گفت نههههه،کیک نه،کیک بابا،صبر کرد تا باباش اومد بعد اجازه داد بخوریم😁😂😂😂

1226
وای مثل بچه منه....هرچیزی بیارم با منا باباش قسمت میکنه...اگه نخوریم پیله میکنه تا بخوریم....باید هم ...

پسر منم همینطوره ولی پسرم ازش نگیریم گریه میکنه 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑
پسر من ب مرداى خانواده علاقه داره ى بارم هندونه ميخورديم منو مامانمو زد كنار قاشقو داد ب بابام باهم ...

اینکه خوبه؛  دختر من کولرو خاموش میکنه میگه پول برق بابام زیاد میشه 

1364