2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم تو رو خدا در مورد پلک بچتون بهم بگید.تو یه تاپیک خوندم گفتید پایینو نگاه میکنه پلکش میکشه داخل.بچم همینطوری شده 4 ماهشه.الان بچتون چطوره پلکش .تو رو خدا جواب بده.پنجشنبه ست هر جا رفتم دکتر بسته بود.اخه شهرمون پنجشنبه ها دکترا نیستن

عزیزم تو رو خدا در مورد پلک بچتون بهم بگید.تو یه تاپیک خوندم گفتید پایینو نگاه میکنه پلکش میکشه داخل ...

من هم چشم پزشك متخصص بردم هم فوق تخصص پلك جفتشون گفتن مادرزاديه و بزرگ بشه درست ميشه و الان كه پانزده ماهشه تقريبا خوب شده حالا شما هم بچتونو ببريد دكتر شايد مشكلش چيز ديگه اي باشه انشالله كه زود رفع بشه🙏🏻

من هم چشم پزشك متخصص بردم هم فوق تخصص پلك جفتشون گفتن مادرزاديه و بزرگ بشه درست ميشه و الان كه پانزد ...

ممنونم عزیزم.خیلی ماهی خیلییی.یه مادرو از نگرانی درآوردی.اره فردا میبرمش البته ما اینجا فقط متخصص چشم داریم.فوق تخصص پلک نداریم.اگه نیاز بود حتما میارمش تهران پیش فوق تخصص.

اخه فقط هم وقتی پایینو نگاه میکنه اینطوری میشه بچم

من هم چشم پزشك متخصص بردم هم فوق تخصص پلك جفتشون گفتن مادرزاديه و بزرگ بشه درست ميشه و الان كه پانزد ...

تو اینترنت خوندم نوشته بود فقط جراحی باید بشه.دیگه فک کن چی کشیدم از دیروز.به شما نگفت برا جراحی

تو اینترنت خوندم نوشته بود فقط جراحی باید بشه.دیگه فک کن چی کشیدم از دیروز.به شما نگفت برا جراحی

دختر منم فقط وقتي پايينو نگاه ميكرد اينجوري ميشد دو تا دكتري كه بردم گفتن به احتمال ٩٠ درصد بزرگ بشه درست ميشه وگرنه بايد جراحي بشه يه كم از پوست پلكو برميدارن كه روي مژه نياد ولي گفتن الان چون كوچيكه و فقط وقتي پايينو نگاه ميكنه اذيت ميشه لازم نيست جراحي بشه چون به مرور اعضاي صورت و چشم رشد ميكنه و درست ميشه و ممكنه اصلا نيازي به جراحي نباشه واقعا هم همينطور شد و چشم دخترم خيلي بهتر شده

2706